Skocz do zawartości
zuy_zgred

Nowy samochód do 65000?

Rekomendowane odpowiedzi

Polo które akurat było dostępne do jazdy testowej to było Comfortline 1.2 TSI 90 KM w manualu, ale kupić planuję 110 KM i DSG. Za wersję Highline z kilkoma dodatkami u dealera liczą sobie 67 tys., myślę że te 2 jeszcze wynegocjuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polo które akurat było dostępne do jazdy testowej to było Comfortline 1.2 TSI 90 KM w manualu, ale kupić planuję 110 KM i DSG. Za wersję Highline z kilkoma dodatkami u dealera liczą sobie 67 tys., myślę że te 2 jeszcze wynegocjuję.

 

Za te pieniądze w życiu bym nie kupił Polo. Przejdź się do salonu Mazdy i wsiądź w 3jkę to zobaczysz dlaczego. Nawet Astra to duży krok w przód jeśli chodzi o wnętrze i komfort w stosunku do Polo.

 

Czemu akurat Polo? Ani skrzynie DSG. ani silniki 1.2 TSI nie mają dobrej opinii i chyba nawet komuś tutaj na forum turbina padła przed 50 000 km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze w pierwszym poście założyłes Polo i mimo wielu ciekawszych propozycji nadal obstawisz polo czyli typowy temat na ppc, zapytam co kupić ale i tak już prawie zdecydowałem ;) Zanim zdecydujesz, ze to bedzie Polo obskocz salony KIA, Mazda, Suzuki, Forda i Hondy żebyś sobie pozniej nie pluł w brode, ze wydałeś 65K na polówke w hajlajnie... jak nadal zostaniesz przy Polo to ok różne są gusta ale może jednak zmienisz zdanie i podziekujesz za ciekawsze propozycje.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę to za 63 koła jest najnowsza astra w wer enjoy

 

Nowy model wszedł ledwo co więc trwa wyprzedaż starszej, która według mnie jest nawet ładniejsza od tej nowej.

 

 

Tutaj masz Astrę. 1.4 Turbo, 140 KM z LPG fabrycznym. Bogato wyposażona w ładnym kolorze.

http://otomoto.pl/oferta/opel-astra-fabryczne-lpg-nowy-super-okazja-ID6yaOVW.html

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze w pierwszym poście założyłes Polo i mimo wielu ciekawszych propozycji nadal obstawisz polo czyli typowy temat na ppc, zapytam co kupić ale i tak już prawie zdecydowałem ;) Zanim zdecydujesz, ze to bedzie Polo obskocz salony KIA, Mazda, Suzuki, Forda i Hondy żebyś sobie pozniej nie pluł w brode, ze wydałeś 65K na polówke w hajlajnie... jak nadal zostaniesz przy Polo to ok różne są gusta ale może jednak zmienisz zdanie i podziekujesz za ciekawsze propozycje.

Masz rację, tak to już jest jak człowiekowi się coś uwidzi :) Rozejrzę się też po innych salonach, pewnie warto. Dzięki za radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i fakt musiałem go sprzedać

co najwyżej teraz srebrnym metalikiem pomknę od czasu do czasu

 

 

 

bo robić 5000km rocznie to nie było sensu dwóch trzymać

a i teraz do roboty za 90 zł jeżdze cały miesiąc 12metrową limuzyną z kierowcą ;)

 

 

 

 

padło tu prę fajnych propozycji - najlepiej sprawdzić organoleptycznie  :banana:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze fiat 500? Wlasnie probuje dobic targu zeby sprowadzac je z polski na wyspy bo mam deal za 37k brutto za podstawowa wersje z klima.
Kto wie, moze w rozsadnym budzecie udaloby sie przytulic skorpiona aka ABARTH ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, ale potaniało. Takiego czerwonego na białych alusach brałbym jak chętną osiemnastkę.

Wchodzi nowy model 500 to raz, dwa nowa 500 podobno paskudna, trzy koniec roku. Wiesci niosa ze mozna jeszcze troche zbic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość plastiku we wnętrzu ma niebagatelne znaczenie w bublach od VAGa. Jak się (znowu) czeka na lawetę, to fajnie tak sobie pomyziać miłe w dotyku plastiki.

Wyczynowa wersja Abartha nie ma radia, klimatyzacji ani tylnej ławeczki, za to ma 180 KM, klatkę, kubły i pięciopunktowe pasy. No.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość plastiku we wnętrzu ma niebagatelne znaczenie w bublach od VAGa. Jak się (znowu) czeka na lawetę, to fajnie tak sobie pomyziać miłe w dotyku plastiki.

Wyczynowa wersja Abartha nie ma radia, klimatyzacji ani tylnej ławeczki, za to ma 180 KM, klatkę, kubły i pięciopunktowe pasy. No.

 

Mój wuja mechanik, posiadacz Mercedesa. Jak wsiada do samochodu to maca wszystkie plastiki. Nie ogarniam, to jakieś zboczenie? Ja poza kierownicą, lewarkiem zmiany biegów i przyciskami nie dotykam nic w samochodzie.

 

180 KM za 250 000 zł?

 

Przecież za to można mieć Mustanga :D Nowy Focus RS - 350 KM i AWD zaczyna się od 147 000 zł. Co ludzi skłania do kupowania tak drogich samochodów dla fryzjerów?

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój wuja mechanik, posiadacz Mercedesa. Jak wsiada do samochodu to maca wszystkie plastiki. Nie ogarniam, to jakieś zboczenie? Ja poza kierownicą, lewarkiem zmiany biegów i przyciskami nie dotykam nic w samochodzie.

Mnie osobiscie nie chodzi tyle o estetyke, ale o praktycznosc.

 

Jak ktos nie siedzial w 500 to wyjasnie, jest tam swiecacy sie jak psu jaja plastik na calej desce w kolorze nadwozia zazwyczaj. Bywa ze slonce pod odpowiednim kątem potrafi Cie oslepiac odbijajac sie.

W pandzie z kolei, gorna czesc deski odbija fakture deski (litery alfabetu) w sloncu na przednia szybe. Gowno widac jak jedziesz. Poza tym ten plastik, nagrzany, nie wiem ile trzeba przejechac na klimie na min. zeby schlodzic chociaz troche.

 

Inna sprawa, nagrzewanie sie wnetrzna i pojemnosc cieplna elementow.

 

Musze zrobic maly test tylko musialbym dorwac jakis dobry termometr, ale organoleptycznie moja saabina byla chlodniejsza o 12.30 (niebieski metalik + jasne wnetrze - CAŁE!) w sloncu niz biala panda z czarnym/ciemnym wnetrzem.

Mile zaskoczenie i jeden z powodow dla ktorych wzialem akurat to auto.

 

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...