Skocz do zawartości
wENDorf

Pomużcie co jest z tym wszystkim !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam probelm jak cholera kupilem sobie 2 dni temu Athlona 1,7 JIUHB DLT3C mam go na plycie ASUSA A7V266-E pamiatki kingston 266 no i cooler bedzie leprzy juz niebawem a teraz jest TITAN-5400 obrotow na minute i wyciagnelem zaledwie 12*155 czyli 1,7ghz ale to jest juz granica bo po 30 minutach sie wiesza co jest grane ?? moge dac screna z WCPUID tylko jak sie obrazki wkleja !! ??? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

icem@m pomoglo wystatowal na 1650mhz :D ale mało :( pomuzcie mi co trzeba zrobic zeby wyciagnac gdzies minimum 2ghz PROSZE POMUZCIE jak bym pamieci wymienil to by bylo wiecej >>??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz do ilu twoja plyta ma mnoznik, ale chyba napewno do 12.5, wiec musialbys sie bawic w drut moda, a to jest troszke klopotliwe, sam sie z tym meczylem pare godzin :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

icem@n nic z tego podkrecilem tak jak mowiles podnislem napoiecie i przeszedl 3demarka ale po kolejnym uruchomieniu wyskoczyl niebieski ekran z blendem i koniec :( pamiatki bende mial jutro 333 :D a teraz jest standard 1466mhz PORADZCIE COS ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczysz jutro 8) , ale pamietaj ze o 166 fsb na proca i pamieci to lepiej nie licz, ja mozesz to pamieci daj na 166 a proca na max ile mozesz, ale tak naprawde ro ale cie czeka drut mod albo zmiana mobo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wENDorf dzisiaj juz chyba 4 osoboe odpowiadam jaka plyte ma wybrac pod athlona. Jakie masz fundusze moze bys napisal? Wrozkami nie jestesmy. Jesli chodzi o podstawke AMD to oczywiscie plyta na nForcie bedzie najlepsza. Najtansza czyli fic i epox bez plus kosztuja cos kolo 360-380zl. Jesli chodzi cos fajnego za bardzo mala kase to polece ci ECS jest to na sisie 746. Na dobrym biosie osiagniesz fsb 200 8) Jednak pamiatki wtedy bedziesz musial miec jakies dobre chyba ze procka poscisz asynchro. Aha no i cena takiej plyty to kolo 220 zalezy od zrodla. I jezcze czytnik dostaniesez jesli bedziesz mial farta i bedziesz mogl odsprzedac....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> Soltek SL75 FRN2-L duzo ludzi ja zachwala, ma obsluge fsb 200, oprocz tego ma lan, sound storma, nie ma sata ale to jest niepotrzebne :) , ewentualnie epox albo Epox 8RDA+ albo bez +, ale ja bym bral tego solteka 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> Soltek SL75 FRN2-L duzo ludzi ja zachwala, ma obsluge fsb 200, oprocz tego ma lan, sound storma, nie ma sata ale to jest niepotrzebne  :) , ewentualnie epox albo  Epox 8RDA+ albo bez +, ale ja bym bral tego solteka  8)

sprostowanie: ten soltek nie ma soundstorma , i formalnie obsługe ma fsb333. nf2ultra ma 400fsb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, cos mi nie pasowalo  :) , czyli P i T ty masz ta ver nf2ultra  :?:

moje cudenko to nf2. a ze mam 200fsb to i tak mało...........poczytaj o tej płycie jest topic przyklejony na sprzecie. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu jak podkrecam proca to automatycznie wzrasta i predkosc pamieci podkrecilem 1680 a pamieci sa na 300mhz a tak wogule sa 266 zebym zbij to z pamieci poszlo by dalej bo plyta jest naprawde dosyc dobra do krecenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz ustawic fsb pamieci na SPD lub na AUTO, nie wiem jakie masz dostepne opcje wiec musisz zobaczyc

Pomogło tak jagby wystartowal na 11*155 czyli 1705mhz podnislem napiecie o 0,25 wlancza sie za kazdym razem pamieci przelaczylem na SPD ale wchodzi do WINDOWSA i sie restartuje I NIE WIEM SAM JUZ (wydaje mi sie ze pamieci wytrzymaja bo koles napisal ze me ma 266@333 tez kongstona) czemu on sie resetuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napiecie jest wtedy 1,525Vcore ale lipa nobo ku*** raz jak odpale kompa z ranca i odrazu podkrece to do win sie zaladuje no ale po 10sekundach sie resecikl robi ale jak komp pracuje juz dluzej to podkrece i raz na 5 razy sie zaladuje ale jak win sie lkaduje to zaraz niebieski ekran z blendem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...