Skocz do zawartości
kopersa123

Asus Zenfone 2 4gb VS Samsung Galaxy Note 3~~~CO KUPIĆ ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w tytule, borykam się z małym dylematem. Znam parametry obu telefonów, więc prosiłbym o subiektywne opinie najlepiej tych osób, które miały już jakąś styczność z tymi smartfonami. Z góry dzięki za pomoc :)
I jeszcze jedno, jeśli jest jakiś inny telefon podobnych rozmiarów, oraz w podobnej cenie (~1500zł), który jest wart uwagi, bądź nawet bardziej opłacalny od tych dwóch wyżej wymienionych, to proszę o propozycje :)

 

Ostatecznie zdecydowałem się na LG G Flex 2.

Edytowane przez kopersa123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.purepc.pl/urzadzenia_mobilne/asus_zenfone_2_test_smartfona_z_4_gb_pamieci_ram?page=0,11

http://www.purepc.pl/urzadzenia_mobilne/test_samsung_galaxy_note_3_najlepszy_smartfon_na_androidzie?page=0,7

 

Oczywiście wziąłbym Notka 3. Za jakość, pionierstwo, rysik, ekran... ale... każdy ma swoje priorytety.

Sam będę miał dylemat za 1-2 miesiące, osobiście celuję w:

 

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/motorola/nexus6/Motorola-Nexus-6.html- muszę przekonać się, jak to w końcu z tymi Nexusami jest.

 

Od 2 lat użytkuję Note 2, kolega ma Note 3... po prostu - jest lepszy niż moja Notka 2.

 

Kompletnie nie opowiedziałeś do czego ma ci służyć?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Notka 3 od jego prtemiery i póki co to za cholere nie mam na co go wymienić. Jedyne co ewentualnie może być świetne to Meizu Pro 5, który na chinach ma premiere za pare dni i faktycznie bebechy ma niesamowite:) Cena jesli za wersje 64gb/4gb ramu bedzie w okolicach 2k to nawet sie zastanawial nie będę nad wymianą notka, a póki co konkurencji ten telefon zwyczajnie nie ma:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie opowiedziałem, ponieważ jak to telefon.. ma służyć do wszystkiego. Jakbym chciał robić dobre zdjęcia - kupiłbym aparat. Jeśli chciałbym duże urządzenie do szybkiego przeglądania stron internetowych - kupiłbym tablet..etc etc. Jednym słowem, chcę kupić telefon najlepszy z możliwych w cenie mniej więcej 1500zł
Też myślałem nad nexusem, ale z tego co wyczytałem, to cena strasznie odbiega od jakości. Telefon jest naprawę dobry, jednak zbyt drogi.
Co myślicie o Sony Xperi Z3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam note 3 i polecam. Tylko poszukaj na xda jak go zrootowac bez nabijania knox i wgraj AudaxROM. Tel. dostaje niezlego kopa w dzialaniu i trzymania na baterii. Aparat nawet nawet. Rysik tez sie przydaje, chociaz mi sie trafila sztuka z przestawiona siatka czujnikow od rysika i w pewnym miejscu jest spory przeskok na ekranie. Z3 mi sie nie podobaja z samego sygladu juz, za kanciaste. W note 3 mozesz wrzucic nawet karte 128gb, co sam zrobilem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...