Skocz do zawartości
Bonusso3

Biznesowy laptop w 2 wariantach - 1000 i 2,6k

Rekomendowane odpowiedzi

No cześć Wam :)

 

Piszę do Was w pewnej sprawie. Otóż już jakiś czas szukam sobie laptopa na studia i mam pewną zagwostkę. Teraz posiadam Lenovo T400 i Dell E6400, jednak oba mają już swoje lata i niestety wydajnościowo zaczyna im brakować. Dlatego też chcę sprzedać oba (chyba z 800zł dostanę ;)) i kupić coś nowszego. Problem jest jak zwykle typowy dla 3-ciego świata... zawsze czegoś brakuje.

 

 

Wiem, że nie chce Wam się czytać więc się streszczam:

Można zacząć czytać od tego mementu :)

 

Potrzebuję dwóch propozycji do w/w kwot.

  • W pierwszym przypadku szukam czegoś w stylu Dell E5430/E6420 lub Lenovo T420 do kwoty 1000-1200zł (i ani grosza więcej, bo dokładać można w nieskończoność). Tylko nie jestem w 100% przekonany, bo może znajdzie się coś równie dobrego ale tańszego/z lepszymi parametrami. 
  • Drugi przypadek to kwota 2,6k (również bez dopłaty). 

W obu wersjach zależy mi na RAMie (8GB), zintegrowanej grafice i przyzwoitym procku. Oczywiście wykonanie też musi być na znośnym poziomie. O ile w starszych modelach mam jako takie rozeznanie, to w tych nowszych takowego praktycznie brak.

 

 

Z góry dzięki za propozycje, mam nadzieję, że coś mi pomożecie bo aktualnie mam mętlik w głowie :)

Pozdrawiam :)

 

 

 

 

Edytowane przez Bonusso3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze szukasz.. rozejrzyj się za E6XXX, M46XX, M6500.

 

http://forum.purepc.pl/topic/369011-laptop-do-pracy-1500-1700/

http://forum.purepc.pl/topic/368936-laptop-do-1400z%C5%82/

 

Na allegro tego sporo i spokojnie kupisz z i7, 8GB RAM.

 

Z nowych to inni doradzą. Na forum dużo wątków poszukaj.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale to się szybko zmienia. Taki Dell E5420/E5430 byłby ok? Czym on się właściwie różni od E6420?

 

Z tych nowszych to ciężko coś skubnąć z integrą bo zazwyczaj dobry procek idzie w parze z dedykowana grafiką która mi nie jest potrzebna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...