Skocz do zawartości
Makchiavelli

Głosniki 5.1 brak dźwięku z głośnika centralnego

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam głosnikii 5.1, tj. dwa przednie, dwa tylne, centralny i subufer. Wszystko było dobrze, tylko, że zmieniłem komputer i płyte głowna, na starej płycie miałem z tyłu sześć wyjść, na nowej mam tylko trzy podstawowe jak mikrofon między innymi. Dzięki radom użytkowników tego forum zainstalowałem sterownik Realtek HD Audio i dzieki temu głośniki mi zaczęły grac. Mam tylko jeszcze dwa problemy i prosze o was rade. Przede wszystkim zalezy mi na tym żeby głośnik centralny grał, jak testuje go w tym programi Hd Audio to podczas testu wydaje On dzwięk, najpierw go muszę podglosić bo zwykle on jest sciszony ale mam pokretlo do niego, i On wydaje dzwiek. Niestety jak chce go wlaczyc podczas korzystania z yt, skype itp On nie gra, nic sie nie dzieje gdy go podglosze, na starej plycie gdy to mialem podlaczone podglaszalem ten glosnik i byl  bardzo glosny, wygodne to bylo w kilku rzeczach dla mnie. Co by tu zrobic? I tak dobrze, ze to gra na tej nowej plycie ale moze jeszcze to dalo by sie opanowac? Druga sprawa mniej wazna to taka, ze dwa tylne glosniki sie dziwnie zachowuja tj. lewy tylny poziom glosnosci ma okej ale troche jakby charczy, natomiast prawy tylkny gra czysto ale wyraznie ciszej jak lewy i reszta z calego zesatwu. Prosze was jednak o rade co z tym centralnym zrobic jak go uruchomic? 

 

Tu filmik jednak jest to starszy filmik jak generalnie zle graly ale juz opanowalem ale i tak go wrzucam, nie do konca prosze sie nim sugerowac. 

 

 

Tu aktualny screen z ustawien:

 

2zemlnl.jpg

 

Taką mam teraz płyte głowna:  http://www.morele.net/plyta-glowna-msi-h81m-p33-h81-dualddr3-1600-sata3-dvi-matx-h81m-p33-604814/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...