Skocz do zawartości
storm

Przeniesienie systemu z dysku scsi na wirtualna maszyne ( VirtualBox , VMWare )

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

 

Jak w temacie może ktoś robił coś podobnego chodzi mi o przeniesienie systemu z dysku scsi na wirtualna maszynę ( VirtualBox badz VMWare ) system to windows NT oraz robiony Acronisem pozniej konwertowany na .vhd  badz .vmdk robiłem już to wielokrotnie z win 95,98,xp itd ze zwykłych dysków hdd i nie było najmniejszych problemow z odpaleniem systemu natomiast w tym przypadku system twierdzi ze ma niewłaściwa konfigurację sprzętu i za cholerę nie mogę sobie z tym poradzić . Będę bardzo wdzięczny za wszelka pomoc .

 

Pozdrawiam Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj P2V VMware Converterem (postaraj sie najstarsza wersja jaka znajdziesz, najlepiej 3 albo 4) wprost do obrazu VMware Workstation (ostatnia wersja ktora oficjalnie wspiera NT to 8.0). Mozna to zrobic na pracujacym systemie, lecz wymaga to zrzucenia na serwer agenta Convertera i stabilnego polaczenia sieciowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki spróbuje tym bezpośrednio z działającego systemu dam znać czy wszystko poszło ok   :)

 

Pozdrawiam Łukasz 

 

 

Hej Trawienny

 

Dzięki za pomoc Twoja rada okazała się pomocna musiałem tylko przed wykonaniem obrazu dograć sterowniki scsi wmvare do systemu i poszło ... :)

 

Pozdrawiam Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...