Skocz do zawartości
Kicha

Problem ze stroną internetową na Chrome, Firefoxie i IE

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pomóżcie bo nie wiem co jest grane, próbowałem kilka przeglądarek ale na każdej jest tak samo. Wchodzę na tąstrone: www.cowrc.com  , mogę buszować po całej jej zawartości bez problemu, ale gdy wchodzę na dział SKLEPU pojawia się zonk - nie chce odpalić , ładuje i ładuje i nie może załadować całej zawartości. Nie wiem czym to jest spowodowane ?? takie coś mam cały czas

 

post-117852-0-87959200-1444502797_thumb.jpg

Edytowane przez Kicha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądarki czyste czy z dodatkami np. Adblock czy inne pluginy do blokowania reklam/skryptów .

 

Masz jakiś program do blokowania reklam / skryptów na poziomie OS np. Ad Muncher czy blokada z pomocą pliku hosts.etc ?

 

Wyłącz kompletnie AV ( jak masz ) i sprawdź .

 

Odpal jakiegoś Linuxa Live CD i zobacz czy dalej będą problemy ze stroną .

 

Masz router WiFi i jakąś w miarę nowoczesną komórkę ( Android , WP , iOS ) ?

 

Sprawdził byś czy z poziomu komórki też się strona tak ładuje czy normalnie wchodzi .

 

PS. Strona u mnie działa normalnie , więc to nie problem po ich stronie .

 

PS2. Przypomina mi to moje przygody z forum PPC jakiś czas temu , w domu na obecnym łączu nie działały przyciski w oknie odpowiedzi - w ogóle cały panel górny okna odpowiedzi się nie wyświetlał , po jakimś czasie sprawa się rozwiązała samoistnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączałem NOD32 i Zapore systemową było to samo, mam Adblock do reklam, jak wyłączyłem to samo. Mam stałe łącze z kablówki. Na telefonie jak wchodziłem przez wifi było podobnie, chodz ostatnio jak odpalam na komórce przez wifi to strona zaczęła odpalać ,a wcześniej też był problem. Telefon to Huawei P8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...