Skocz do zawartości
Esper

[obudowa] solidna, duża, prosta obudowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

szukam przestronnej obudowy(nie musi być wysoka, chodzi głównie o wysokie chłodzenie CPU), czarna, kanciasta, nie planuję posiadania więcej jak 1xSSD + 1xHDD

możliwość zamontowania wentylatora na boku, mocno zależy mi na wentylatorze 140mm z tyłu, oraz po min 2x140 przód i góra,

nie potrzebuję stacji dokujących do dysków, ale jakaś prosta opcja regulacji obrotów dla wentylatorów byłaby mile widziana,

jestem gotów wyłożyć nawet do 400 zł choć oczywiście chętnie zapłacę mniej :)

 

rozważam Fractal R4(120 z tyłu :/), Phanteks Entroo Pro, myślałem też nad SilentiumPC Aquarius M60W ale producent póki co nie przewiduje opcji bez okna z boku,

macie może jakieś inne propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba najlepiej w te wymagania wpisuje się najnowszy "klon" Define R4/R5 od SPC - Pax M70, za około 280 złotych. Sam się nad nią zastanawiam w tej chwili. Testów  jeszcze nie ma, ale spróbuję ją zobaczyć na żywo. Jedyny minus (jak dla mnie) to brak możliwości przełożenia zawiasów drzwiczek na drugą stronę (na 99% - co prawda nie jest to powiedziane wprost, ale tak wygląda ze zdjęć).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phanteks Entroo Pro zebrał całą masę pozytywnych recenzji w sieci, 200 mm wentylator z przodu budzi zaufanie a z boku jest dużo miejsca na kable. Jeśli nie masz z problemu z wydaniem 370 zł na obudowę to myślę, że byłby to całkiem dobry wybór. Brakuje tylko miejsca na boczny wentylator. Dodam tylko, że wiele osób miało zastrzeżenia co do jakości okna w tym modelu, więc tą wersje możesz sobie odpuścić.

 

SilentiumPc Pax M70, na papierze prezentuje się świetnie Wyciszenie, czytnik kart, całkiem nieźle rozplanowane wnętrze... tyle, że jestem trochę uprzedzony do tej firmy. Mój stary Gladius miał parę irytujących niedoróbek, ale on ma już 4 lata i nawet nie ma go już  sprzedaży.

Edytowane przez Rhey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...