Skocz do zawartości
FortunaD

Falowanie obrazu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupilem wczoraj R9 390 MSi i Dell U2515H, wszystko było w porządku lecz potem zrobiłem formata i wgrałem najnowsze sterowniki, teraz w czasie przeglądania stron lub grach jest efekt fali czyli jadę do dołu strony a nagle obraz faluje. nie za b ardzo mogę podać przykład ale jakby napisy i obrazy (to jest w jednej części strony np. na samym dole lub w innym m ijescu zaczynają falować i nie idzie to tak gładko. Zainstalowałem 3 różne sterowniki, wymniłem kabel z DP a HDMI, robiłem formaty i inne rzeczy.

Edytowane przez FortunaD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz możliwosć podpięcia telewizora do komputera ?   Zacząłbym od tego. 

 

Możliwe że coś zakłóca sygnał, ale przy dzisiejszych monitorach i kablach to wątpliwe, ale kto wie. Moga to być głośniki lub telefon komórkowy.   Spróbuj też ustawić inną rozdzielczość i odświeżanie monitora, albo zrób Factory Reset monitora. System zmieniałes na inny ? Jak nie pomoże to zainteresowałbym się kartą. Sprawdź na zintegrowanej karcie graficznej z płytą główna. Podepnij monitor tym samym kablem.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dekoder podłączony do monitora mógłbyć przyczyną tego? Monitor jest dobry gdyż sprawdziłem na innym urządzeniu, podłączyłem tv do kompa i znów te pasy. załączam zdjęcie jak to widać. słabej jakości bo z monitora ciężko zrobić a PS nie działa ; ). takie pasy są w grach, filmach i stronach.

post-219875-0-26114100-1444831121_thumb.jpg

Edytowane przez FortunaD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...