Skocz do zawartości
majma

co sie dzieje po podkręceniu - zobacznie film 1.7 MB

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno to już było :( nic nowego, dzis podobnie sie zakopciło z mojego Chieftec'a :( i nie wiem czy przez to tez radeon się nie poszedl paść bo na codeshicie komp z 9500 nie wstaje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno to już było :( nic nowego, dzis podobnie sie zakopciło z mojego Chieftec'a :( i nie wiem czy przez to tez radeon się nie poszedl paść bo na codeshicie komp z 9500 nie wstaje :(

ktos ostatnio napisał "zasiłka nie wybiera" miałem taka przygode 2 dni temu do piachu poszedł :proc,płyta i dysk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palnik na pewno

Bo to jest film chyba o podkrecaniu plomienia

Niech jakis mistrz podkreci tak plyte by sie spalila bez CPU i RAMu, ciekawe jak mu sie to uda bez palnika i wysokiego napiecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE !!!

 

 

czy wy slepi ?? 8O nie widzicie jaka to MOBO ??? 8O tosz to jakis szmelc na socket 7 - jeszcze ma sloty na SIMM'y PS2 na tej plycie raczej krecic sie nie da - , pozatym te plyty nie odpalaly bez proca

 

nie widzicie , ze nic nie jest do niej podlaczone ??? 8O 8O 8O

 

pozatym NB nie jaral by sie od spodu , tylko zaczelaby skwierczec wierzchnia warstwa :?

 

 

ehhhhh kolo po prostu grzal palnikiem od spodu i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos ostatnio napisał "zasiłka nie wybiera" miałem taka przygode 2 dni temu do piachu poszedł :proc,płyta i dysk

Pamietny dzien 13 grudzien 2k2 - wlanczam kompa - dym :cry:

 

Poszly sie kochac wtedy zasilacz, plyta, A700@900, GF2Ti, 20GBHDD, CDRW 40 :/

o dziwo ramy przezyly

tylko cdrw odratowalem bo bylo jeszcze na gwarancji :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...