Skocz do zawartości
AmigoToyota

Opóźnienia w League of Legends

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam okropne opóźnienia w LoL'u.

Postać reaguje na moje polecenia dopiero po kilku sekundach, jest tak ze skillami i samym poruszaniem się. Według gry mój ping waha się od 70-80, co nie jest pingiem, który przynosi jakieś straszne lagi.

Sprzęt mam dobry, więc jestem pewien, że to nie jego wina, w razie czego mogę podać.

W Battlefieldzie 3 na multiplayer mam podobną sytuację, ping to głównie liczby 68.69,70,71, a gra zachowuje się jakbym miał ni wiadomo jak wysoki ping, tzn, po prostu mam lagi. Taki sam ping mam w LoL'u. Prędkość mojego internetu to 200-300kb/s. Nigdy wcześniej nie miałem takiej sytuacji.

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że w więksszości multi takie ścinki ograniczenia występują. W moim przypadku restart routera wystarcza (jak zobacze że ping są stałe np

lol 70-80 + 0,3-0,5s laga po użyciu umiejętnośći czasem nawet więcej

csgo 100-120 czasem 220 pingu stałego (jak na 100 sie już słabo cokolwiek robi na wyższych rangach ....)
bf3 też ścinki, ale mniej poważne przy serwerach 64 bo mimo że sie ścina to kogoś zabijemy

W przyszłym miesiącu lece nową umowę podpisać na 80mb (licze że 40 będzie śmigać, mam 700m niecałe do przekaźnika) i odrazu zapytam sie co i jak z tym. Lagi mam od 2 miesięcy, ale jakoś sie nie przejmuje - reset routera i do przodu.

@edit A i internet aktualny w porządku nie spada poniżej 9mb max 11mb na speedtest.net
Za to pingi kiedyś miewałem niższe np teraz 40-60 w csie to norma kiedyś max 30 w lolu max 50 teraz też jakieś 60 jest.

Edytowane przez hypnotiXX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o League of Legends to akurat wina leży po ich stronie..

Sam przykładowo po wymianie karty graficznej przy walce drużynowej śmigałem na full detalach.

Później jak zaczęli sypać patchami jak solą .. to gra zaczęła działać co raz gorzej ..

Przykładowo na ten moment jak gram mój ping wynosi 70-80 tak ? Czyli normalny ping przy którym sobie śmigam i jest 100% ok.

FPS przykładowo mam 80 i co? Nagle jakieś przeskoki, ścinki.. A obserwowałem specjalnie fps i ping i nic się tam nie zmieniało, nie było sekundowych przeskoków. To samo dziewczyna jak ma nowy laptop ma to samo..

A co do innych gier to już możliwe, że wina internetu, ale to też nie zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...