Skocz do zawartości
Ganimadeus

[2500PLN] (Multimedia, Gry) Upgrade zestawu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mój Radzio HD4870 Powercolor GDDR5 256bit 512MB odmawia już wtóry raz po pieczeniu posłuszeństwa (choć teraz ma inne obijawy masę artefaktów na monitorze) i trzeba się zaopatrzyć w coś nowego. 
Ale zapewne pod tak leciwego procka nie ma co już ładować nawet grafiki pokroju GTX960? Dlatego może w ogóle trochę zmienić podzespoły i przesiąść się na intelka? Zwłaszcza z dwóch powodów: 
1. Mogę wziąć sobie to na fakturę 2. Stare komponenty kupiłby ode mnie brat - i tutaj też pytanie do Was co z tego może mi się przydać do nowego kompa? Zasilacz? I ile tak mniej więcej wołać kasy od braciaka. 
 
Mój obecny zestaw:
CPU: AMD Phenom II X4 Quad Core 965 Black Edition 3.4GHz + chłodzenie Silentium PC FORTIS aktualnie nie podkręcałem go
Mobo: Gigabyte GA-MA790XT-UD4P
Ram: 4GB Patriota DDR3 1600MHz 7-7-7-18
Zasilacz 550W Pentragram


Kwota 2000-2500? Będzie można w stanie już coś fajnego kupić? 
 
P.S. 
Na czym mi zależy:
Na płynnej grze na niskich/średnich detalach w nowsze tytuł rzędu GTA V czy SW: Battlefront itp. 
Co możecie poradzić? Z góry dzięki.
P.S.2 
Nie wiem czego takie dziwne formatowanie ustawia...
Edytowane przez Ganimadeus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dysk, nagrywarkę, obudowę masz?

dokupiłbym taką samą kość ramu [chyba że masz ram w 2 kościach] 

 

potem i 5 + tania płyta i grafa, zasilacz 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...