Skocz do zawartości
czehoo

upgrade komputera do gry w csa

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam 1800zł i pomyślałem że to najwyższy czas na upgrade komputera (głównie do gry w cs'a) i posługując się polecanym zestawem za 2000zł pod platformę amd złożyłem coś takiego:http://www.morele.net/inventory/info/dhosk/

 

reszta podzespołów które według mnie nadają się do tego zestawu: 

płyta główna - asrock 960gc-gs fx

zasilacz - antec vp 500w

chłodzenie - fera 2

napęd dvd - jakiś lg

 

czy takie podzespoły będą dobrze ze sobą współpracowac? dodam że kupno nowego zestawu nie wchodzi w rachubę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie AMD do CS:GO , w ogóle sobie odpuść AMD .

 

Do CS:GO lepiej nadają się Radeony .

 

Proponuję coś takiego - I3 4170 + Asrock H81M-VG4 + R7 260X , reszta podzespołów ta sama - za całość płacisz 1 680 zł .

 

Ew. dołożenie ~100 zł do R7 265 / R7 370 .

 

Inna opcja to szukać używanych HD7870 / R9 270 na allegro / OLX np. ten MSI R9 270 za 540 zł , karta prawdopobnie ma gwarancję ale trzeba by było się spytać o to sprzedawcy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można wiedzieć z jakiej racji radeony są lepsze od geforców w cs:go? lepsza optymalizacja pod radki czy co? no bo intel to od dawien dawna o wiele wyższa półka względem amd a w cs:go chyba jest to najbardziej widoczne bo tam podobno większy nacisk kładzie się na cpu

Edytowane przez czehoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...