Skocz do zawartości
esspero

Dobry Laptop do 1800 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów , poszukuje dobrego laptopa tak jak w temacie do 1800 zł ." Laptop ma byc jak najbardziej sie da dobry :D tak by za rok nie okazało sie ze nic na nim nie odpale itd" - cytujac kolezanke :D

Możliwe tylko zakup osobisty- nie przez internet i najlepiej w mieście Kielce w sklepach typu mediamarkt rtvagd itd . Z góry dziekuje za pomoc ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na GT820M czy HD4600 raczej nic nie odpali właśnie już teraz a co dopiero jutro, pojutrze, za poł roku.. te grafiki to low-endy.

Najlepszym wyborem byłby:
Lenovo z50-70 z i3ulv + GT840M FHD
Masz tutaj lepszą matrycę FullHD - większy obszar roboczy większa gęstość pikseli - większy komfort. Grafika jest sporo mocniejsza od powyższych - to takie rozsądne minimum jeszcze z myślą w przód aby w coś zagrać. Procesor i3ulv Hasswell spokojnie wystarczy do codziennych zastosowań. Ładna dopracowana stylistyka, aluminiowe wnętrze i dobre audio.


@PS. Akuku!

Edytowane przez wmk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez 5 lat używałem Toshibę, ale kilka miesięcy temu musiałem kupić nowy sprzęt i nie chciałem wydać więcej niż 2 tys. Wybrałem tego - Asus F552CL-SX016H. Jak dla mnie bomba, szybko działa, nie zawiesza się, spełnia w 100% swoje zadanie, do codziennego, domowego użytku super jak za taką cenę. Może i Tobie się ten model spodoba - musisz sprawdzić :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o tych ? Acer Aspire ES1-512 N2940 lub Asus X555LA-XO882H . Uparła sie ze w hipermarketach bo chce wziąc na raty...

Serdecznie dziekuje za rady :D

 

W X-kom również można kupić na raty. Jeżeli dziewczyna chce kupić kiepskiego laptopa w dodatku przepłacając to proszę bardzo. Napisz jeszcze w co dziewczyna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim w co gra? W tej cenie i tak nie spodziewaj się cudów.

 

Do gier zalecałbym coś z grafą pokroju GTX 860m w górę, 950m, 960m i prockiem i5 nieosiągalne za tą cenę, prawdopodobnie nawet w używkach.

 

Porównaj sobie wydajność obecnych IGPU z takim GTX 820m,30,40.

 

http://www.notebookcheck.pl/Intel-HD-Graphics-5500.125857.0.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wielu sklepach internetowych możesz kupić laptopa na raty,a przeważnie decydując sie na taką opcję,jest znacznie taniej niż ma to miejsce w sklepach stacjonarnych czy marketach sieciowych. Co do samej grafiki,to zdecydowanie postaw na GT840M z myślą o grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...