Skocz do zawartości
Glaziu

Siadła płyta, oddałem na gwarancję, zwrot kosztów - potrzebuje nowej i co teraz?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Kupiłem na początku 2014r zestaw od was z polecanych i do dzisiaj jestem z niego bardzo zadowolony. Niestety na początku września siadła mi płyta główna więc oddałem ją na gwarancje. Po 2 miesiącach czekania w końcu dostałem informacje, że otrzymam zwrot kosztów płyty głównej bo nie można jej naprawić/wymienić na nową. Na pierwszy moment chciałem kupić taką samą, ale okazało się, że już jej chyba nawet nie sprzedają... Nigdzie przynajmniej u nas w Polsce w sklepach internetowych jej nie znalazłem. Tak więc potrzebuje zamiennik pod całą resztę sprzętu.

 

Jeśli będzie warto - mogę dopłacić do wartości płyty. Zależy mi, aby ożywić mojego stacjonarnego, w końcu nadal jest to dobra bestia. Aktualnie posiadany zestaw:

 

**CPU** | [intel CORE I5-4670K 3.4GHz LGA1150 BOX HASWELL - (BX80646I54670K) ]
**CPU Cooler** | [CPU Raijintek EreBoss (0P105250) ]
**Memory** | [Team Group Vulcan Orange - DDR3-1866 - CL9 - 8 GB TLAD38G1866HC9KDC01]
**HDD** | [seagate 1TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB cache (ST1000DM003)]
**SSD** | SSD Plextor 2,5' 128GB, SATA III ( 520/200MB/s ), 9,5mm (PX-128M5S) ]
**Graphics Card** | Gigabyte GeForce GTX 760 OC, 2GB DDR5 256 Bit HDMI, DP, DVI, BOX (GV-N760OC-2GD) ]
**Power Supply** | Be Quiet! Pure Power L8 500W 80PLUS Bronze BN223  ]
**Case** | Fractal Design Define R4 Black Pearl USB 3.0 - (FD-CA-DEF-R4-BL) ]

 

No i nasza cudowna płyta główna:

**Motherboard** | [MSI Z87-G43 LGA1150, Intel Z87, 4xDDR3, VGA, GbLAN, ATX Z87-G43 HASWELL ]

 

Tak więc szukam płyty głównej pod ten sprzęt w granicach 400-500zł. Uśmiecham się na dual bios gdyby zachciało mi się robić update za rok czy dwa ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...