Jump to content
killua

Gtx980Ti i 4 monitory.

Recommended Posts

Witam, czy ktoś z was może wie czy to jest do zrobienia: chcę kupić gtx980ti (tego konkretnie: http://www.morele.net/karta-graficzna-evga-geforce-gtx-980-ti-hydro-copper-6gb-gddr5-384-bit-3xdp-hdmi-dvi-i-box-06g-p4-4999-kr-747888/)ale:

 posiadam 4 monitory( do pracy , gry tylko na centralnym) . każdy z nich ma tylko wyjścia hdmi ora dvi. Czy do tej karty jestem w stanie podpiąć i uruchomić wszystkie 4 monitory naraz , z takimi wejściami? na karcie z tego co widzę są jakieś łącza których nie rozpoznaje (oraz jest jedno hdmi i jedno dvi). Czy do jednej karty mogę podpiąć monitory na różnych kartach i uruchomić to tak by działało ? czy są jakieś przejściówki z hdmi/dvi na te porty których nie poznaje ? teraz mam dwie karty z w sumie 4 wyjściami dvi i nie ma problemu ale nie wiem jak z łączeniem po różnych kablach no i czy są te przejściówki. Jeden monitor musi być przez dvi podpięty bo czasem korzystam z 3dVision w full hd i z tego co wiem tylko to łącze jest w stanie to obsłużyć(choć nie jestem pewien co do tych pozostałych).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


Aktualności

Artykuły



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.