Skocz do zawartości
Kubaa25

Komputer: Grafika / Sporadycznie Gry / Nauka zawodu [6K]

Rekomendowane odpowiedzi


Od dłuższego czasu przymierzam się do złożenia swojego zestawu komputerowego. Budżet: maksymalnie do 6K wraz z tym monitorem LG 23MP67VQ-P.


Komputera używać będę w głównej mierze do Grafiki (Photoshop / Cinema 4D) i nauki zawodu Informatyka (VirtualBOX / Cisco Packet Tracer) oraz sporadycznie do pogrania w jakieś gry.


Oceńcie to co udało mi się złożyć :) 


 


Tak prezentuje się mój aktualny zestaw:



 

Pozdrawiam Jakub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak zamierzasz chociażby amatorsko zajmować się grafiką do kup jakiś normalny monitor do tego czyli np Dell ten co powyżej lub Eizo EV 2450. Do sporadycznego grania nie potrzebujesz gtx 970 i na budzie też można coś zaoszczędzić.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@NostradamuSek i @lukadev, mogę prosić o jakieś argumenty dlaczego monitor który wybrałem jest zły? I czy zalety monitorów przez Was proponowanych warte są wkładu dwukrotnie większej ilości pieniędzy :)

Edytowane przez Kubaa25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak zamierzasz chociażby amatorsko zajmować się grafiką do kup jakiś normalny monitor do tego

Niezrozumiały jest dla mnie tylko monitor.

 

mogę prosić o jakieś argumenty dlaczego monitor który wybrałem jest zły? I czy zalety monitorów przez Was proponowanych warte są wkładu dwukrotnie większej ilości pieniędzy 

Edytowane przez Kubaa25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do grafiki dobry monitor do podstawa. LG29UM67-P ma duży obszar roboczy, więc idealnie się sprawdzi.  Dell jest mniejszy, ale ma też wiekszą rozdzielczość. Co i tak da większy obszar roboczy niż tradycyjny monitor FULLHD. Do sporadycznego grania wystarczy GTX 960.  Zwłaszcza jak zdecydujesz się na tego LG'a co ma niższa rozdzielczość. Sporą ilość gier zagrasz na średnich i wysokich detalach.

 

http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-gtx960-windforce-2x-4gb-gddr5-128bit-2xdvi-hdmi-3xdp-gv-n960wf2oc-4gd-725164/

 

http://www.morele.net/karta-graficzna-asus-geforce-gtx-960-strix-4-gb-gddr5-128-bit-dvi-hdmi-3xdp-box-90yv07q1-m0na00-strix-gtx960-dc2-4gd5-778770/

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...