Skocz do zawartości
PanRafall

Karta dźwiękowa do HyperX Cloud ~200 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.


Szukam karty dźwiękowej do HyperX'ów Cloud I. Zależy mi przede wszystkim na stosunku cena/jakość i tym żeby wyciągnąć jak najwięcej ze słuchawek z tej karty. 


Do czego używam słuchawek? Głownie Csgo/LoL i inne gierki typu wiedźmin i jakieś tytuły aaa. No i oczywiście muzyka, szukam czegoś uniwersalnego tak by dobrze grało i raczej stawiam na dobre dźwięki niż na pozycjonowanie, które samie w sobie Cloudy maja dobre.


Czytałem różne tematy i ludzie polecali tam zazwyczaj:


  • AIM SC8000
  • Asus Xonar DG
  • Asus Xonar DX
  • Sound Blaster X-Fi Titanium
  • Creative X-Fi

I tutaj pojawia się pytanie czy DX jest o wiele lepsze od DG? Opłaca się dopłać do DX? Nie jestem audiofilem i korzystam tylko z headsetu i raczej nie będę go ulepszał w przyszłości (a jak już to też coś w cenie 300-400). Głośniki mam jakieś randomowe, wiec skupmy się na wykorzystaniu Hyperx'ow. No i jest jeszcze am sc8000 który podobno jest najlepszy ze wszystkich i bije ich na głowę.


 


Moje Mobo to z87 extreme 4, a obudowa Fractal Design Define R4.


 


 


Czekam na odpowiedz z propozycjami co by najlepiej grało w połączeniu z HyperX'ami i moimi wymaganiami. 


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sc8000 ale teraz mam problem :( Ta karta nie ma wejścia mikrofonowego, a podpinając ja do pci i włączając automatycznie dezaktywuje integre ( w moim przypadku alc1150), gdy się o tym dowiedziałem wyjąłem ja od razu i przestawiłem jumpery tak by nie dezaktywowały układu zintegrowanego na płycie głównej. Ale włączając komputera nadal nie było na pasku zadań tego hd audio menagmenta czy jak to się zwie od realteka. Odinstalowałem sterowniki od realteka i... instaluje już chyba z 5 rożnych sterowników nowszych/starszych (nawet te co zawsze działały z płytki od MOBO) i za każdym razem mikrofon mi nie działa, a ten menadżer się nie wyświetla. Również głośniki które zawsze były wpięte do integry nie działają. 

 

 W windowsie jako głośniki są moje cloudy wpięte w ta dźwiękówkę http://scr.hu/2z9m/xn3rm, a jak mikrofon jest jakiś "Wave" od własnie sc8000.... http://scr.hu/2z9m/rpk0l

 

Jakieś pomysły?


#edit

dobra naprawilem, mialem wylaczana w biosie interge xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...