Skocz do zawartości
falcoon84

Czytnik e-booków

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Poszukuję dla żony czytnika e-booków z wbudowanym słownikiem angielsko-polskim. Żona chciała rozwijać swoją znajomość tegoż języka poprzez czytanie anglojęzycznych pdf ale chciała żeby miał wbudowany tłumacz żeby przetłumaczyć sobie słowa których nie zna. Co moglibyście polecić bo jestem całkowicie zielony w tym temacie? Jeżeli chodzi o cenę to żeby była w miarę rozsądna. Z dodatkowych wymagań to podświetlenie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poszukuję dla żony czytnika e-booków z wbudowanym słownikiem angielsko-polskim. Żona chciała rozwijać swoją znajomość tegoż języka poprzez czytanie anglojęzycznych pdf ale chciała żeby miał wbudowany tłumacz żeby przetłumaczyć sobie słowa których nie zna. Co moglibyście polecić bo jestem całkowicie zielony w tym temacie? Jeżeli chodzi o cenę to żeby była w miarę rozsądna. Z dodatkowych wymagań to podświetlenie.

 

Pozdrawiam

 

Sam mam Paperwhite'a i polecam bardzo. To zdecydowanie jeden z najlepszych zakupów, zwłaszcza dla osób lubiących czytać książki.

 

Co do słownika, jeśli szanowna małżonka jest średniozaawansowana, to słownik angielsko-angielski jest nawet lepszym pomysłem :D Ten wbudowany, który dostajemy z czytnikiem, jest świetny.

 

Jeśli jednak potrzebny będzie dwujęzyczny, to w sklepie amazona dostępny jest przyzwoity słownik (od Bumato - ok 10$).

 

Polecam do poczytania stronę www.swiatczytnikow.pl Jest tam mnóstwo informacji na temat czytnikow ebooków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...