Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Konar

Dysk zewnętrzny 2,5'', 1-1.5TB USB 3.0

Polecane posty

Siemasz,

Ostatnio wypadłem trochę z obiegu typowych HDD na rzecz SSD i przyznam szczerze, nie jestem w stanie zadać na tyle dobrego pytania wujowi Googlowi w sprawie zakupu dysku zewnętrznego, że zwracam się o pomoc.

Środowiskiem współpracy dla dysku będzie mój GE60-20D, także na wstępie zaznaczam wchodzi w grę tylko coś z USB 3.0 będące w stanie funkcjonować tylko z USB, żadnych zasilaczy.

Laptopa używam jak stacjonarnego kompa, jeśli będzie podróżował, to prawdopodobnie dysk tylko w torbie, ale nie podłączony. Przygotowuję się do przeprowadzki i chcę posprzątać starą stacjonarkę, którą zostawiam rodzicom.

Także w większym skrócie w wersji tl;dr:
2,5"

1-1.5 TB pojemności,
USB 3.0+, byleby żyło z jednego portu laptopa,

coś do ohasłowania mile widziane,

bardziej wydajność niż wytrzymałość (w sensie rzucać nim nie będę, ale żeby się wysypał od noszenia w torbie to raczej nie życzę sobie).

gdyby się jakoś kosmicznie nie grzało będzie ok, ale wydajność > temp.

Z tego co wiem na obecną chwilę wygląda na Samsunga M3, ale może jest coś o czym mógłbym poczytać? Zakup na dniach bez VAT.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.