Skocz do zawartości
BiMS

urządzenia usb ,,się tną''

Rekomendowane odpowiedzi

Mysz: A4Tech Bloody V7M

Klawiatura: logitech k120

Płyta główna: ASRock H81M

RAM: Hyperx 8gb 1600MHz 10CL

Procesor: i5 4460

SSD: crucial bx100 250gb

jeśli coś jeszcze jest potrzebne to pisać :)

 

Gdy włączę komputer i od razu jakąś grę np CS:GO to występuje takie dziwne coś że (nie mogę wymyślić jak to opisać :D)  Gdy ruszam myszką w np prawą stronę to nie rejestruje tego i dopiero po 2-3 sekundach reaguje, z klawiaturą tak samo lecz nie raz wogóle nie zareaguje albo się zatnie na 2-3 sekundy i poruszy się gdzieś na środek pola bitwy.. Przechodzi to po około 15 minutach.Nieraz jak mocno poruszę myszką w jakąś stronę i będę na klawiaturze np spacje naciskał i chodził to występuje krótkie, pojedyńcze piknięcie.

  Strasznie to wkurza jak chcę spokojnie, szybko coś zagrać przed pracą. Dodam, że mam podłączony tethering przez usb z telefonu (internet). Wszystko jest podłączone na USB3.0 

W innych grach nie sprawdzałem ponieważ jak włączę to albo gram w cs albo przeglądam internet z jakąś muzyką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Skan-> keyloger może powodować opóźnienia ponieważ sczytuje twoje ruchy.
-Sprawdź czy nie masz gdzieś przebicia w obudowie-> skoki napięcia mogą też coś takiego powodować
-uszkodzony zasilacz, płyta główna lub hub USB np. ten w obudowie->nawet jeśli nic do niego nie jest wpięte(odłącz go od płyty)->niestabilne napięcie na portach USB

-uszkodzone urządzenie wpięte do portu USB zakłóca pracę reszty urządzeń (lub jakiekolwiek inne korzystające z napięcia 5V)
-uszkodzona instalacja w domu lub gniazdko
-uwalone coś w systemie-> Możesz spróbować reinstall, żeby za dużo nie kombinować.

Nic więcej do głowy tak na szybko mi nie przychodzi.

Sam osobiście miałem u siebie przypadek, że przy gaszeniu światła rozłączało mi urządzenia USB-> Miałem zabrudzoną płytkę z portami USB->wyczyszczenie pomogło. Możliwe, że też występowało coś jeszcze bo potrafiło przez jakiś czas sporadycznie rozłączać mimo odłączonej płytki z USB, ale problem był typowo z moim PC bo reszta kompów działała normalnie.
Innym razem komp się samoczynnie restartował ->uszkodzona rozdzielnia w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...