Skocz do zawartości
Gonzo91

Płaskie śrubokręty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam tanich w miarę tanich dobrych płaskich śrubokrętów.Co możecie polecić? Takiej najczęściej przydatne.Jeśli chodzi o zastosowanie to amatorsko jak np jakiś sprzęt w domu się zepsuje i śruby odkręcić itp 

Może być 1 śrubokręt i zestaw bitów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam w domu używam wkrętaków marki Yato i sobie chwale w miarę tanie i lepsze niż te w popularnych marketach budowlanych (mam jakieś z obi lux tools czy coś takiego i nie jestem zadowolony). Płaskie śrubokręty i naprawa sprzętu hmm... większość elektroniki i sprzętu z jakim się spotkałem to philipsy (krzyżakowe/gwiazdkowe zwał jak zwał) i torxy, więc poszukaj w sumie sobie jakiegokolwiek zestawu z bitami gdzie będziesz miał płaskie, torxy i philipsy a powinno dla amatora wystarczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zestaw z końcówkami (nasadkami) i uchwytem będzie bardziej praktyczny i najbardziej uniwersalny. W ofercie TOPEX znajduje się kilkanaście zestawów dedykowanych do domowych zastosowań: http://www.topex.pl/grupy/wkretaki/koncowki-wkretakowe.html. Cechuje je dobry stosunek cena do jakości. Produkty tego typu chętnie są wybierane właśnie przez domowych majsterkowiczów.
Chętnie odpowiem na pytania odnośnie konkretnych produktów.

Pozdrawiam, Maciek, Grupa Topex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...