Jump to content
Sign in to follow this  
Fronndes

CS GO problem z ogromnymi lagami bez pingu

Recommended Posts

Witam chciałem prosić o pomoc właśnie związaną z Counter Strike Global Offenisive zaczynając od początku:
wyskoczyła aktualizacja gry więc pobrałem wszystko ładnie pięknie się pobrało dodam że przed aktualizacją gra działała bardzo dobrze bez lagów czy ze strony internetu czy też komputera, 
aktualizacja się pobrała i się zaczęło najpierw nieznany błąd wyrzucało co daje brak możliwości odpalenia gry, jednak szybko to rozwiązałem wystarczyło nadać uprawnienia administratora podczas uruchamiania i gra się włączyła lecz co nastąpiło ogromne lagi nawet nie można poruszać myszką po menu a załadowanie gry to był cud który z resztą nic nie dawał bo i tak nie można było się ruszyć i w ogóle szkoda gadać sprawdzałem spójność plików reinstalowałem grę, steam nic nie pomagało 
zacząłem szukać rozwiązania w necie lecz nic konkretnego się nie dowiedziałem 
przeskanowałem komputer nodem32 w sumie nic nie znalazło specjalnego potem naprawiłem rejestr w oraz defragmentowałem rejestr ccleanerze RegCleanerem i Advanced System Care co więcej defragmentacja dysku w tym ostatnim programie, zwiększenie priorytetu w procesach menadżera zadań próbowałem grać przy nieinstalowanym nodzie32 i adv syst care8 nic nie pomagało sterowniki zaktualizowałem wszystkie możliwe od Karty graficznej czy też nawet od USB. Nie mam pojęcia w czym tkwi problem próbowałem chyba już wszystkiego prócz postawienia systemu od nowa clear.png nie wiem jak to naprawić dlatego proszę was o pomoc
+ moja specyfikacja komputera 
Win 7 Ultimate 64 bit
nvidia GeForce 9500GT 
AMD Athlon II x2 240 2.4ghz 
ram 5Gb
internet stałe łącze z kablówki ping koło 20-40 20mb/s

• Downvote 1