Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do kupna smartfonu do 300zł, będzie z niego korzysta mama, więc dużych wymagań nie potrzeba. Głównie chodzi o to, żeby w miarę pochodził, bateria trzymała dość długo, nie był zbyt mały, ale też nie zbyt duży. ok. 4 cale. Mam już jednego na oku, ale nie jestem do końca pewny tej marki.
http://allegro.pl/smartfon-goclever-quantum-2-400-dual-sim-zestaw-i5176512127.html
Co sądzicie o tym smartfonie ? Jeśli nie ten, to jaki ? Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez kopersa123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smartfon nie za ciekawy w tym progu cenowym - jeśli nie zależy ci na czasie możesz wyrwać przyzwoitego chińczyka np doogee x5 pro - zamawiałem to ostatnio dla mojego szwagra idioty ( za 300PLN masz 2gb ram 5cali i androida 5.1)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy szukać optymalnego sprzętu za te pieniądze czy byłe by dzwonilo... Potem przy małej ilość będzie się wylanczac przeglądarka czy znikać klawiatura - przerobić można tylko czy taką jest koncepcja telefonu by w nim grzebać?

 

Co do LTE to jak można mieć w teh cenie to czemu nie? Może kiedyś go potrzebować - idąc tym rokiem to 3g może też nie wykorzysta....

Edytowane przez nosweratu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...