Skocz do zawartości
over the game

Zapewne było, ale... pc do LoLa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy może mi ktoś powiedzieć, czy za 1k PLN uda mi się złożyć komputer, który będzie służył wyłącznie do grania w lola? Chodzi mi o samą jednostkę, bez monitora, myszki itp. mam tez obudowę od starego komputera, cd com i zasilacz modecome 350w(choć pewnie do wyrzucenia ;p)

Myślałem o jakimś AMD x4 fx 4300 na taniej płycie asrock, razem jakieś 500zł. Do tego geforce gt730, ok 250pln, ram 2 x 4gb ddr3 to jakies 170zł . Dołożyłbym jeszcze jakiś dysk ssd 64gb dodatkowo 150zł.

Razem wychodzi +/- 1100 pln + ewentualny zasilacz,

Czy myślicie, że taka konfiguracja utrzyma 60 fps na średnich detalach nawet w najdzikszych gankach? Trochę wypadłęm z obiegu ;p będę wdzięczny za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G3258 + płyta, która pozwoli go podkręcić (400 złotych z hakiem), 1x4GB DDR3 na start, PSU Fortron z Allegro, SSDek, a za resztę grafika*. Nie jestem pewien, jak obecnie prezentują się wymagania Ligi ;)

 

*GT730 to crap tak swoją drogą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam to http://allegro.pl/plyta-procesor-core-i5-2320-4x-3-3-s1155-acer-i5767596198.htmlcena jak za G3258 a wydajność 2 razy większa. Lub sam procesor http://allegro.pl/procesor-intel-core-i5-2320-4x-3-3-s1155-i5767266988.html i we własnym zakresie dobrać jakąś lepszą płytę jeśli potrzebna.

Edytowane przez lukadev
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

500zł za komputer z i5 O_O

Wybór musi być  jeden. Chyba że części mają być nowe chociaż nie wiem czy "zapach nowego celerona" równa się "zapachowi poleasingowej i5"

 

 

Tylko tyle odbiega od  i5 2500?

http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i5-2500-vs-Intel-Core-i5-2320

(aż mam ochotę odpuścić zakup L640 i wymienić mojego celerona na i5)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

co nie zmienia faktu że jest słaby a tam gdzie potrzeba  4 rdzeni to juz leży

 

Autor chce komputer wyłącznie do LoLa, więc gdzie mu te 4 rdzenie będą potrzebne? Czytałeś w ogóle pierwszy post?
 

 

500zł za komputer z i5 O_O

Wybór może być tylko jeden.

 

Tego gotowca za 500zł bym nie tykał, praktycznie zerowa możliwość rozbudowy, nawet o karte graficzną.

Edytowane przez Seldo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego gotowca za 500zł bym nie tykał, praktycznie zerowa możliwość rozbudowy, nawet o karte graficzną.

 
Autor chce komputer wyłącznie do LoLa.

 

Zadałeś pytanie i  udzieliłeś odpowiedzi w jednym po co mu karta graficzna jeśli chce grać tyko w LoLa

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki komputer bardzo prosto złożyć, jeśli na mojej konfiguracji

dual core e5200 @ 2.50 ghz
2gb ddr2 (chyba 667)
palit gt 240 gddr3 1gb
win xp

potrafię na najwyższych, z wyłączeniem cieni osiągnąć minimum 60 fps, gra działa płynnie

więc moja konfiguracja nie jest warta nawet 500pln, to za 1000 już na pewno złożysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego gotowca za 500zł bym nie tykał, praktycznie zerowa możliwość rozbudowy, nawet o karte graficzną.

Akurat kartę można tam spokojnie włożyć. Zasilacz takiego gtx 750 pociągnie spokojnie. To jest Delta, przy robocie nie klęka.

 

Na tym pograsz bez większego ale.

 

http://www.morele.net/inventory/info/62x2s9/

Tu możliwości rozbudowy widzę ogromne, można cpu wymienić na Pentiuma, można na i3, i5...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki, że często nowsze karty graficzne na tych płytach po prostu nie działają. Czarny obraz i [gluteus maximus]. Pamiętam, że najwięcej takich przypadków było w gotowcach lenovo i IBM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...