Skocz do zawartości
krp

Cenzura na forum.purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Usunięto mój temat, w którym przestrzegam użytkowników przed kartami graficznymi firmy MSI. Nie otrzymałem żadnej informacji dlaczego to nastąpiło. Uważam, że prawie dwa miesiące oczekiwania na sprawną kartę, której do tej pory nie otrzymałem to powód do podzielenia się tym z innymi ludźmi aby wiedzieli czego mogą się spodziewać w przypadku otrzymania wadliwe karty. 

Uważam, że taka cenzura na forum źle o nim świadczy. Ciekawe czy jakbym napisał, że MSI jest super i polecam czy również temat zostałby skasowany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie opisałeś swojej przygody w tym temacie?

 

http://forum.purepc.pl/topic/10429-oszusci-niesolidne-firmy-serwisy-sklepy/page-41

 

Masz rację, ten temat nadawałby się lepiej. Nie wiedziałem jednak, że on istnieje. Niezbyt łatwo go znaleźć.

 

 

Faktycznie został tutaj podpięty. Zobaczyłem, że nie ma mojego tematu, sprawdziłem w "moja zawartość" i nie było. Nie pomyślałem, że ktoś mógł bez powiadomienia podpiąć pod tamten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Częściej usuwam tematy "zadowolonych" niż niezadowolonych użytkowników.

2. Na forum funkcjonuje zasada (może nie zapisana, jednak jak ktoś przychodzi z myślą, co mogę temu forum dać, zauważy ją. Trudniej ją zauważyć komuś, kto przychodzi tu z nastawieniem "należy mi się".), że piszemy w istniejących tematach zbiorczych. 

3. Miałeś już swój temat, w którym opisywałeś swoje niezadowolenie, to jednak + linkowany temat w drugim poście to dla ciebie za mało.

Skoro jesteśmy tacy źli i usuwamy wszystkie wpisy "niezadowolonych", jakim cudem temat linkowany w drugim poscie urósł do 40 stron?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam do Ciebie pretensji. Na przyszłość będę wiedział, że trzeba dokładniej poszukać tematu zbiorczego w takiej sytuacji. Może przydałby się skrypt informujący użytkownika jakie czynności dokonał moderator odnośnie jego postów?

Strasznie mnie denerwuje ta sytuacja i trochę przesadziłem z oskarżaniem. Najmocniej przepraszam. Ale wiem, że nie kupię nic MSI i z usług morele już raczej korzystał nie będę.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...