Skocz do zawartości
KawaiiPantsu

Twitch, problem z streamem (ciągły buffering)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z streamowaniem konkretnie na Twitchu, na Hitboxie wszystko śmiga. Zacznę od tego, że kiedyś streamowałem na Twitchu bez większych problemów, zrobiłem sobie dłuższą przerwę i po czystej instalacji z win8.1 na win10 wystąpiły problemy.

 

 

Internet od Neostrady: vdsl 80/8 Mb/s, realne: ~22/7 Mb/s 4822896330.pngpodłączony do routera Asus DSL-N66U. Zapora Windowsa wyłączona, zainstalowany Comodo firewall i avast w wersji premier.

 

Ustawienia w OBS zgodnie z zaleceniami Twitcha, czy to bitrate 1800kb/s czy tylko 1000kb/s nie robi większej różnicy. Obraz się ciągle buforuje i raz na pół minuty ruszy na sekundę czy dwie. Próbowałem ustawić dns-y googla i nie pomogło, blokowałem również porty w regułach przychodzących zapory: 199.9.248.0 - 199.9.255.255, 173.194.0.0 - 173.194.255.255 i 206.111.0.0 - 206.111.255.255 z marnym skutkiem. Boję się, że to wina Neostrady i niepotrzebnie się w to bawię.

 

edit: Zapomniałem dodać, że to samo dzieje się gdy oglądam steramy na telefonie np. moich znajomych bez wsparcia twitcha przez wi-fi, a jak już przełączę na 3G jest normalnie.

Edytowane przez KawaiiPantsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...