Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem cake'a 25 sztuk płyt firmy TDK, akurat potrzebowałem na szybko coś wypalić, otwieram i zawsze sprawdzam powierzchnię przed wypaleniem, no i niestety na pierwszej jakieś zniekształcenie, na drugiej też, na trzeciej to samo, niektóre nawet się rozwarstwiały ... podsumowując całe pudełko do wywalenia, mam nauczkę żeby trzymać się Verbatimów :)

post-165485-0-29331300-1447666329_thumb.jpg

post-165485-0-57954800-1447666348_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wady były w identycznych miejscach na płytach, tzn. czy jak były oryginalnie ułożone w cake'u to czy te uszkodzenia były jedno nad drugim? Jeśli tak, to może to wskazywać albo na mocne uderzenie w tą część opakowania, albo może na wilgoć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wady były w identycznych miejscach na płytach, tzn. czy jak były oryginalnie ułożone w cake'u to czy te uszkodzenia były jedno nad drugim? Jeśli tak, to może to wskazywać albo na mocne uderzenie w tą część opakowania, albo może na wilgoć?

 

od uderzenia hmn, raczej nie sądzę, przy tak mocnym to raczej by popękały, ogólnie w miejscu uszkodzenia płyta była lekko napuchnięta, rozwarstwiona, ponadto niechlujnie wykonana, np. przy wewnętrznym otworze pęcherzyki powietrza itp. kupuje innych firm i nie widziałem takich rzeczy, nie spodziewałem się cudu, ale przyzwoitego produktu, jak pisałem zostanę przy pewniakach bo danych szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...