Skocz do zawartości
killingtime

Smartfon z androidem do 1000zł (dual sim, lte)

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję telefonu w cenie do 1000zł z dual sim i lte. Dotychczas używałem samsung sIII lte i starą nokię i byłem bardzo zadowolny z SIII. Dziś straciłem oba telefony i poszukuję aparatu z dual simem o parametrach porównywalnych lub nie gorszych niż SIII lte. Co polecacie?

 

PS Nie wiem czy to istotne ale telefon będzie służył głównie do pracy, nie gram w gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Huwaei P8 Lite - ma LTE i Dual Sim , do tego 16GB pamieci i 2GB ram , 8 rdzeni procek i ekran 5" 1280x720 , świetny aparat i oficjalny Lolipop ( choć nie wiem jak z Androidem 4.4+ wyglądało to przypadku SIII i Samsunga ) .

 

Choć w przypadku P8 Lite to masz do wyboru albo DS albo używanie karty MicroSD , niestety ma on ostatnio dość popularny dzielony slot .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Huwaei P8 Lite - ma LTE i Dual Sim , do tego 16GB pamieci i 2GB ram , 8 rdzeni procek i ekran 5" 1280x720 , świetny aparat i oficjalny Lolipop ( choć nie wiem jak z Androidem 4.4+ wyglądało to przypadku SIII i Samsunga ) .

 

Choć w przypadku P8 Lite to masz do wyboru albo DS albo używanie karty MicroSD , niestety ma on ostatnio dość popularny dzielony slot .

Fajna propozycja - na pewno wezmę ją pod uwagę, w 16GB powinno się udać mi zmieścić, dotychczas SIII przez dwa lata wystarczyło. Czekam na ew. inne propozycje do rozważenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...