Skocz do zawartości
nosweratu

Ulefone Be Touch 3 - kolejna odsłona chińskiego rynku telefonów

Rekomendowane odpowiedzi

201511121741588888.jpg

 

W sklepach pojawił się najnowszy telefon marki Ulefone – i o ile sama nazwa marki może brzmieć dziwnie to jednak parametry wyglądają całkiem nieźle.
Mamy tu 8 rdzeniowego MT6753 wspieranego przez Mali T720, 3GB RAM i 16 GB ROM, a to już daje nam przyzwoity standard pracy – jeśli zaś chodzi o efektywne użytkowanie to na pewno przyda się nam ekran Full HD pokryty zaokrąglonym szkłem Gorilla Glass 3. Warto zaznaczyć iż ten mediatek wspiera standard 4G także w 800 MHz (czego np Helio X10  nie potrafi). W dodatku mamy dość przyzwoity aparat tylny 13MP – a mianowicie Sony IMX214.
Telefon ma też coś dla osób ceniących bezpieczeństwo dostępu do danych – a mianowicie skaner linii papilarnych który wg producenta w 0,1s powinien zidentyfikować nasz palec. Warto wspomnieć jeszcze o jednej cesze telefonu – mianowicie oprócz obsługi GPS i A-GPS mamy obsługę GLONASS. Cała konstrukcja pracuje pod kontrolą androida 5.1 i jest zasilana beterią 2550mAh.
 

Telefon jest dostępny w sklepie everbuying.net za 199.99 USD –jednak wpisując kod TOUCH3 – możemy ją obniżyć do  172.99 dolarów.

 

4_long_30169.jpg

201511121742204253.jpg

Edytowane przez nosweratu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na tych chińskich wynalazkach i nie mam czasu żeby się z tego doktoryzować, a akurat potrzebuję coś kupić. Moje oczekiwania nie są duże, potrzebuję telefon na dwie karty z ekranem fhd, 5 cali to raczej górna granica rozmiaru, metalowa obudowa bardzo wskazana, przeciętna jakość aparatu/kamery będzie wystarczająca. Nie wiem nawet jakie jeszcze oczekiwania powinienem podać, telefoniku używam głównie do rozmawiania i nagrywania oraz odtwarzania krótkich filmów, słuchania radia na słuchawkach, nie gram na telefonie nie robię na nim także żadnych innych dziwnych rzeczy, nou-fejsbuk, nou-twitter, żadne takie pier doły .

 

Może jeszcze chciałbym żeby dało się włożyć 2x mikro-sim, nie chciałbym musieć wymieniać jednej karty na nano-sim, żeby móc używać jednocześnie karty na dane. Bardziej niż hiper wyniki w benchmarkach i octa-srokta-core cenię sobie długość działania na pojedynczym ładowaniu i ma dla mnie znaczenie czy to będzie 40 godzin czy 50.

 

Czy telefon z tego wątku będzie sensownym zakupem za te $150 czy są zdecydowanie lepsze opcje?

Edytowane przez adashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@adashi  - ten ulefone nie będzie ci tyle trzymał - ale możesz pomyśleć o OUKITEL K4000 mają widze na niego jakąś promocje...  to jeśli byś chciał zejść z wymagań w zakresie ekranu na korzyść baterii - nie wiem tu wygląda z rozmiarami kart...  ciekawie wygląda też Cubot X17BLUBOO XTOUCH (moim osobistym faworytem byłby cubot) choć dla ciebie z tych dwóch rekomendowałbym Bluboo - ma większą baterię...  jeśli nie chcesz dokłądać 20 dolców Cubot X15.

 

jeśli będziesz kupował w tym sklepie to przez aplikacje mobilną masz 2% rabatu - tak więc 3 dolce do przodu... 

 

@marcin'k brakiem dystrybutora bym, się nie przejmował - jak kupisz przez paypala z automatu nie boisz się o gwarancję przez pierwsze miesiące użytkowania a jak ma coś paść to na początku - albo już po gwarancji - tak jak u dużych konkurentów...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie, pięknie, tylko co w sytuacji, gdy telefon ulegnie uszkodzeniu? Dlatego najbardziej brakuje europejskich oddziałów takich firm. Odsyłanie telefonu do Chin w celu naprawy trwałoby chyba z miesiąc (biorąc pod uwagę to, ile trwa czasami naprawa sprzętu w Polsce).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak płacisz paypal to masz 6 miechów gwary z paypal'a - chcesz lepszy supporty- bierz xiaomi masz serwis w polsce (warunki musisz doczytać...)  

pozatym pamiętaj że mając samsunga czy LG nigdy nie wiesz czy nie skończy się na odpisie - sprzęt zawilgocony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...