Skocz do zawartości
xendram

Laptop 17,3 cena 3000-4000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Warto poczekać na:
Dell Inspiron 7559 z i5HQ + GTX960M FHD
Amerykańskiego dell'a - nowy wypust do gier w tej cenie. Powinien w przeciągu 2 tygodni być już dostępny z nowym procesorem i5HQ skylake 6-tej generacji. Bardzo dobry serwis dell'a - naprawa typu domowego przez serwisanta u Ciebie na miejscu.

Ewentualnie z systemem ograniczyć się do:
Acer vn7-591g z i5H + 120GB SSD i 1TB HDD oraz GTX960M FHD IPS mat + win
Bardzo dobra oferta. Masz tutaj procesor fakt słabszy - i5H 2-rdzenie 4-wątki ale z tą kartą graficzną wg testów radzi sobie bdb dobrze w grach i wyciąga z niej wręcz  maxa:
http://pclab.pl/art60549-5.html
Masz dobre wykonanie, 2 dyski wewnątrz- duża wygoda komfort użytkowania. Grafika jak powyżej. Świetna jakościowo matryca FullHD IPS mat z wysokim podświetleniem. W dodatku w cenie jest jeszcze system operacyjny oryginalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm w takim wypadku ja bym postawił na coś takiego:
Asus X550JX z i7HQ + 12GB ramu i 240GB SSD oraz GTX950M + win
Bardzo wydajna opcja w tej cenie. I7HQ 4-rdzenie 8 wątków + 12gb ramu i szybki dysk ssd rozsądnej pojemności zdecydowanie Ci się przydadzą przy obróbce video. W dodatku masz także system operacyjny oryginalny w cenie.

Do laptopa dostać możesz jeszcze rabat -100zł. Napiszę Ci na PW co musisz zrobić.

Za pozostałą kwotę monitor:
BenQ GW2255 21,5"
Dobra opcja do gier i na co dzień za niewielkie pieniądze.

Edytowane przez wmk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dyskusji z przyszłą żoną i Waszych radach :) zdecydowałem się na kupno laptopa 15" do 4 tys, a potem jak będzie trzeba to się dokupi monitor, z tych które polecaliście :) tylko nie zabijcie mnie jeśli poproszę Was o fajne laptopy za ~4000 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asus X550JX z i7HQ +12GB + 240GB SSD i GTX950M FHD + win
Z lepszą matrycą FullHD matową i systemem.

Ewentualnie:
Asus X550JX z i7HQ + 12GB + 500GB SSD i GTX950M FHD + win
i z pojemnym dyskiem SSD.

Na obydwa egzemplarze działa ten sam sposób na -100zł przy zamówieniu.

Lub:
Dell Inspiron 7559 z i5HQ + GTX960M
Którego podałem wcześniej z procesorem i5HQ skylake 4-rdzenie 4-wątki ale słabszy od i7HQ Hasswell powyżej. Lepsza grafika na ddr5. Brak systemu.

Edytowane przez wmk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...