Skocz do zawartości
nalewator

Jaka płyta pod i2500k

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Padła mi płyta co zakupić  w zamian (do oc na poziomie pro3) . Może być jakaś używka z gwarancją rozruchowa choćby. Cena  max 350 zł.

Zmiana platformy nie wchodzi w grę wszystko mi dobrze działa poza tym jest to nieopłacalny interes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady coś poszukam w tych typach. Druga sprawa jak się ma licencja windy(8.1 64-bit home) do wymiany płyty  po wymianie pójdzie czy będzie się pluć?

Prawdopodobnie tak ale wtedy dzwonisz na infolnię MS i mówisz co się stało, a tam, o dziwo, Ci pomogą i winda dalej śmigać i będzie legalna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś argumenty na poparcie Twojej opinii? :)

Najwiecej argumentow jest na forum. A to piny w sockecie sie wyginaja, sekcja zasilania nie wyrabia, problemy z pamiecia, nie wstaje plyta nagle, dzieki.

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większych bzdur nie czytałem. Serio.  Ten Twój seagate jest bardziej awaryjny niż płyty ASRock'a. No ale czego sie spodziewać po osobie co kupowała  płytę ASUS za 850 zł. To wiadomo jakie ma podejście.

Edytowane przez Devil
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plyta kupiona byla na licytacji za polowe tej ceny jakies 1,5 roku temu. As(s)rock to kupsztyl i to jest fakt. Moze nie wszystkie ale wiekszosc. :-)

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez arielcpu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo moge o asusie powiedziec - ciagle problemy z dual boot, lubi sie zawiesic przed wczytaniem biosu - czarny ekran i tylko dluzsze przytrzymanie resetu pomaga. Od premiery nie naprawili bledow zwieszajacych system przy wlaczonym s3/s6. Jest to juz moja 3 plyta od nich (p8p67 delux licze 2 razy z powodu wymiany na b3) i ciagle te same problemy i zapewnienia, ze w koncu cos tym zrobia... a pozniej nowe sockety i plyty, a stare sie porzuca niedorobione.

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla wyjaśnienia . Płyta okazała się ok . W jednym serwisie stwierdzili ,że płyta padła(pewnie nawet nie podpinali bo proca nie mieli na s1155) , odesłałem do serwisu który naprawia  mobo i stwierdzili ,że płyta jest ok. W takim razie podejrzenie na proca, ale dla pewności pożyczyłem z pracy jakiegoś Della desktopa z i5 2500 wsadziłem w moja płytę i ciemność (mój proc w Dell-u działa). Zgłupiałem rozmontowałem kompa i poszedłem sprawdzić pod inną zasiłką .Też działa. Przyczyną "nie działania" kompa okazał się kabel DVI od monitora (mój zwierzak go nadgryzł!!!!). Nie wpadłem na to wcześniej gdyż tego Della podpinałem d-subem a nie DVI czy HDMI :> 

O Asrocku złego słowa nie powiem.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...