Skocz do zawartości
JamJestHam

Czy karta graficzna będzie pasowała?

Rekomendowane odpowiedzi

GTX 960 do LGA775 - oczy mi krwawią Cokolwiek odpalisz będzie hamowane przez CPU bo nawet C2X QX9770 nie poradzi sobie z grafiką. 

Okej, ale podłączyć da radę?  bo i tak muszę jeszcze procesor wymienić (i7-4790K) więc płytę główną na pewno wymienię niebawem. Niestety moja karta graficzna jest najsłabsza ze wszystkich podzespołów, dlatego chcę zacząć od karty. Jeszcze jedno pytanie jaką płytę mógłbym kupić, żeby była jak najtańsza,a nie ograniczała karty?

Karta będzie pasować choć ta platforma nie pozwoli na pełne jej wykorzystanie .

 

Jaki masz procesor i zasilacz - marka , model i moc !!! ?

zasilacz - 500w (niestety marki sprawdzić nie mogę), Procesor - Intel Quad 2 q6600 2.4ghz

Edytowane przez JamJestHam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwej sprawdź markę zasilacza, później myśl o karcie. Spokojnie możesz kupić tą kartę w kontekście późniejszej wymiany platformy - na dzień dzisiejszy będzie się jednak marnować. W jaki sposób mobo ma ograniczać kartę? O to się nie martw. Musisz dobrać mobo tak aby nie ograniczyć możliwości podkręcenia planowanego przez Ciebie 4790K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwej sprawdź markę zasilacza, później myśl o karcie. Spokojnie możesz kupić tą kartę w kontekście późniejszej wymiany platformy - na dzień dzisiejszy będzie się jednak marnować. W jaki sposób mobo ma ograniczać kartę? O to się nie martw. Musisz dobrać mobo tak aby nie ograniczyć możliwości podkręcenia planowanego przez Ciebie 4790K

Zasilacz zobaczę jutro i napiszę tak po 17 (tak jestem leniwy). Mógłbyś podać jakąś płytę główną do 200zł dla i7, 960 gtx itp.

Edytowane przez JamJestHam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do dwustu złotych pod 4790K? nową? - nie ma szans. Tutaj musisz się liczyć z kosztem minimum ~350zł - płyta na chipsecie Z97. No chyba, że nie masz zamiaru się bawić w podkręcanie i kupisz zablokowaną wersję 4790, wtedy można kupić tańszą płytę

Edytowane przez Piehursson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...