Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje laptopa w kwocie OK 2300-2500 PLN z tym że wyższa kwota przy ratach 0% przeznaczenie to programowanie, pakiet biurowy, gry (nie będą to żadne nowości) multimedia. używany będzie w pomieszczeniach tak więc nie wiem czy jest sens dopłacać do matowych matryc. może być bez systemu gdyż będę miał z uczelni.

Dobrze by było żeby sklep udostępniał odbiór w Olsztynie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asus R556LB z i5-5200u + GF940M + win
Mocny laptop w tej cenie, dobrze wykonany z dobrą kulturą pracy i matrycą o dość wysokim podświetleniu jak na HD. W dodatku w cenie z systemem operacyjnym oryginalnym.
Jest do niego jeszcze promocja, wpisując kod w koszyku: OKAZJA dokładnie na ten egzemplarz cena spadnie o 100zł.

Jak bez systemu koniecznie, to z dyskiem SSD rozsądnej pojemności znacznie przyspieszającym działanie i komfort pracy:
Asus R556LB z i5ulv + 240GB SSD i GT940M

Ewentualnie coś z FullHD:
Lenovo z51-70 z i5-5200u i Radeon R9 FHD mat
Tutaj matryca matowa, FHD. Podświetlana klawiatura, głośniki marki JBL bdb jakości, aluminiowe wnętrze. Procesor i grafika na dobrym poziomie.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę, przejrzałem oferty innych sklepów i odpada na pewno dell ze względu na znacznie niższą wydajność i lenovo z51-70 ze względu na wykonanie i cenę, głównie zastanawiam się nad Acerem v3-574G,  co do Asusów Ciężko mi Było znaleźć recenzje tego modelu i opinie jakby ktoś mógł się podzielić swoją ewentualnie jakiś linkiem będę wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...