Skocz do zawartości
cenciak

Konfiguracja NSA320s - POMOC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Zakupiłem ten serwer domowy, chodzi o Zyxel NSA320s, z myślą o małej firmie, powiedziano mi że powinien spełnić swoje zadanie.
Potrzebuję stworzyć, przestrzeń w której będą foldery do których będą mieli dostęp poszczególni użytkownicy.
Do tego udało mi się już dojść poprzez konfigurację przez przeglądarkę.
W sieci lokalnej działa wszystko prawidłowo, lecz nie mogę dojść do tego jak skonfigurować nas abym miał taki sam dostęp z innej sieci (najlepiej prez goły internet) do tych folderów jak z sieci lokalnej.
Proszę was o pomoc bo już tracę nadzieję tongue.gif
Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No było by to w miarę rozsądne rozwiązanie. A czy była by możliwość obsługi takowego FTP z poziomu folderu sieciowego w windowsie, czy wszystko musiało by się zawsze odbywać poprzez program FTP typu total commander?
I czy zachował bym wtedy możliwość uprawnień dostępu do danych folderów poprzez konlretnych urzytkowników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy był byś w stanie jakoś mnie pokierować jak stworzyć serwer ftp na tym NASie i skonfigurować go tak aby był widoczny z każdej lokalizacji? Zanlazłem też już funkcję mapowania dysku sieciowego w windowsie także zostaje tylko ustawienie serwera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...