Skocz do zawartości
krys2I

Pomocy! Który komputer kupić? [4000zł] [GRY]

Rekomendowane odpowiedzi

Po co zakładasz 2 takie same tematy ?

 

Złożenie kompa i wysyłkę możesz mieć za 1 zł - klik ( info po banerze morele )

 

Co do kompa to brał bym nr. 1 , tylko zasilacz zmienił bym na lepszy np. Seasonic G Series SSR-550RM 550W za za 344 zł lub XFX XTR 550W za 376 zł .

 

Oba mają już certyfikat 80+Gold i wyższą realną moc - 540W ( vs. 480 W w BQ ) , XFX XTR ma do tego w pełni modularne okablowanie .

 

Do 4690K polecam kupić lepsze chłodzenie np. SPC Grandis lub Raintek Ereboss .

 

Ew. zmiana platformy na Skylake , wyjdzie jakieś 60 zł taniej ( z zasilaczem od SS ) i na stock wydajniej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co zakładasz 2 takie same tematy ?

 

Złożenie kompa i wysyłkę możesz mieć za 1 zł - klik ( info po banerze morele )

 

Co do kompa to brał bym nr. 1 , tylko zasilacz zmienił bym na lepszy np. Seasonic G Series SSR-550RM 550W za za 344 zł lub XFX XTR 550W za 376 zł .

 

Oba mają już certyfikat 80+Gold i wyższą realną moc - 540W ( vs. 480 W w BQ ) , XFX XTR ma do tego w pełni modularne okablowanie .

 

Do 4690K polecam kupić lepsze chłodzenie np. SPC Grandis lub Raintek Ereboss .

 

Ew. zmiana platformy na Skylake , wyjdzie jakieś 60 zł taniej ( z zasilaczem od SS ) i na stock wydajniej .

Dzięki. Założyłem temat 2 raz, bo przez strasznie długi czas nie wyświetlało mi się, że utworzyłem go za 1 razem i myślałem, że coś się zbugowało i założyłem nowy. Tylko zastanawia mnie to czy radeon nie będzie lepszym wyborem id gtxa

Edytowane przez krys2I

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4019zł

http://www.morele.net/inventory/info/wkwVGe/

 

Dysk ssd 120gb oczywiście na system.

 

 

  • Promocja #2: usługa złożenia komputera za 1 złoty i wysyłka gratis - co trzeba zrobić:
  • Umieść w koszyku usługę złożenia zestawu komputerowego bez dodatkowego chłodzenia (Kliknij tu!) albo z dodatkowym chłodzeniem (Kliknij tu!)
  • W koszyku z zamówieniem w polu "Wpisz kod promocyjny" dodaj: W3FHN58JFW
  • Koszty wysyłki i cena usługi składania komputera zostaną zmienione automatycznie - gotowe!
Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...