Skocz do zawartości
F10RJ4N

Co kupić GTX 970 czy czekać na Pascala

Rekomendowane odpowiedzi

skoro grasz w 1920x1080 to moim zdaniem lepiej sobie wziąźć coś  w miarę taniego/wydajnego na przeczekanie do wprowadzenia nowej architektury w grafach.

7950/70 idzie znaleźć z gwarką w sensownych pieniążkach.r9 280/280x też choć szlachta narzeka na awaryjność tych wyżyłowanych kotlecików ale jak jest gwara to głowa nie boli.

gtx 970 to pierońsko wydajna karta tylko że kosztuje też nie mało.

a z twoim setem warto poczekać na pascala  po drodze sobie pykając na czymś tańszym i niewiele mniej wydajnym w twojej rozdziałce.

ale to tylko takie moje zdanie :biggrin:

Edytowane przez niszczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie rację,tylko podejrzewam że wg. mnie będzie spory spadek cen przed  premierą,chyba że przyrost mocy nie będzie uzasadniał dopłaty.

choć po ostatnich cenowych cyrkach w wykonaniu intela można się obawiać i zamieszania u zielonych(odpukać!).

a tak tanim kosztem spokojnie można sobie przeczekać.

taki 7970 przy 1920x1080 pozwoli w zasadzie na wszystko.

Edytowane przez niszczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra tak czy inaczej czekam do stycznia na grudzien mam juz zaplanowane wystarczająco duzo wydatków a karta może jeszcze miesiąc poczekać, możę pojawia sie jakieś przecieki odnośnie Pascala co skłoni mnie do dalszych oczekiwań? (albo odłożę wiekszą kase i wezme odrazu 980 :smoke:)Póki co mój leciwy HD 5830 musi podołać, do Diablo 3 i HON wystarcza :blurp: aczkolwiek odciąga sie termin uruchomienia Wieśka :(

Edytowane przez F10RJ4N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...