Skocz do zawartości
timmon24

Problem z instalacją systemu win xp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na komputerze miałem wcześniej system windows 7  ale niestety komputer bardzo mulił więc postanowiłem zainstalować win xp

 

konfiguracja komputera o którym mowa Athlon 64 3800+ , MSI k9n neo , 1 Gb ram ,gforce 210 1 gb

 

Odpaliłem komputer ustawiłem w biosie by w pierwszej kolejności czytało z  napędu i wszystko OK zaczeła się instalacja jakich wiele miałem za sobą jednak co chwilę instalator wraca do tego samego punktu  mianowicie instalator skopiuje pliki potem formatowanie ponowne uruchomienie komputera po wcześniejszym sformatowaniu partycji  ponowne uruchomienie komputera i jestem już w kropce ..

komunikat "dowolny klawisz spowoduje uruchomienie komputera " miga _ ale nic juz nie działa .. Powtarzam czynność instalując na innej partycji to samo ..

 

Bardzo proszę o pomoc . kiedy instalowałem wcześniej win xp na innym komputerze albo u znajomych robiłem to samo i wszystko fajnie szło ..

 

Dodaje screeny by ułatwić wam diagnozę

 

 

post-14627-0-51649200-1449016102_thumb.jpg

post-14627-0-52783900-1449016134_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeden dysk sata 250 gb .Są na nim 2 partycje .Dzisiaj wieczorem zrobię screna

Jest też partycja zastrzeżona ok 100 mb .Na screnie będzie lepiej widać.

Partycje pomocnicze nie rozumie .co to takiego  na win 7 i w jaki sposób mogę je usunąć ?

 

OK właśnie zapoznałem się na internecie jest krok po kroku jak to zrobić aler niestety nie nie zrobiłem tego  ;/ Co mam teraz zrobić widzę to partycję jedynie z poziomu instalatora windowsa ?

 

Jedyne co robiłem to formatowałem oba dyski przez instalator Win Xp z plyty

 

jak mówiłem instalowałem już xp na xp wiele razy kiedy miałem problem i potrzebny był format albo na win 98 kiedyś ale instalację xp na win 7 robię pierwszy raz

Edytowane przez timmon24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...