Skocz do zawartości
mateuszplex

Dziwna praca wentylatorów GTX 970

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie nie wiem może mi się wydaje, ale czy te wentylatory od karty graficznej dobrze pracują ? Bo po włączeniu komputera jeden pracuje wolnej a potem wydaje mi się jak by pracowały tak samo nie wiem może to tylko mnie się tak wydaje, ale prosze niech ktoś zobaczy i oceni. Jeśli zły dział to przepraszam i prosze o przeniesienie. Tak wiem muszę go wyczyścić dokładnie

 

Tak pracują wentylatory podczas nagrania przez 2 minuty najpierw jeden jest wolniejszy a potem chyba tak samo pracują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trolujesz swoimi tematami w całym necie odkad kupiłes ta karte 

Po pierwsze od tego są fora jeśli ktoś ma problem to pyta i sie go rozwiązuje a jeśli nie masz nic ciekawszego do powiedzenia niż to ze " Trolujesz swoimi tematami w całym necie odkad kupiłes ta karte" to ciesze sie ze śledzisz moje tematy ;) szkoda tylko ze nic na temat karty nie wiesz bo nie umiesz pomóc a bezsensownie się odzywasz nazwywając mnie trolem a ja poprostu kiedy mam problem korzystam z for bo od tego są ;) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zadałeś sobie minimum trudu by sprawdzić temperetury karty??

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

temp nie przekraczają 80C a frumark był odpalony 30 min, komp sie nie zawiesza i nie resetuje ani nie wyłącza podczas grania jest wszystko okej ale nie mam jak na własne oczy zobaczyć jak podczas grania pracują wentylatory bo komp jest pod biurkiem a tam nie widać nic nawet jak go otworze bo mało miejsca a kiedy bo wyciągne poza biurko to nie sięga żaden kabel poza tym od zasilacza wiec nie widze ale wtedy odpalam gpu z i pisze ze rpm wentylatorów to 2000 a jak jeden nie pracował to nie pisało nic wiec chyba jest dobrze co myślisz o tym ? zostawić i obserwować i jeśli jeszcze raz stanie to na gwarancję ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widocznie karta tak steruje wentylatorami. W zasadzie dość logiczne, bo jak nie jest karta obciążona to po co mają oba się kręcić widocznie wystarczy tak jak jest :) także jak temp są ok to ja bym nie panikował i nie szukał problemu na siłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widocznie karta tak steruje wentylatorami. W zasadzie dość logiczne, bo jak nie jest karta obciążona to po co mają oba się kręcić widocznie wystarczy tak jak jest :) także jak temp są ok to ja bym nie panikował i nie szukał problemu na siłę.

Wiem,może za bardzo pomikuje ale nigdy nie było ze jeden przestał się kręcić no nic jeśli sie to będzie powtarzać a narazie nie dzieje się nic złego to pójdzie na gwarancję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...