Skocz do zawartości
wegosz

Rodzajowy monitor inny niż PnP - BENQ

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem posiadaczem monitora BENQ DL2215 i nawiększą rozdzielczość jaką mogę ustawić to: 1280 x 720. Możliwe jest ustawienie wyższych rozdzielczości (max 1600 x 1200), ale wówczas po lewej i prawej stronie ekranu pojawia się czarna ramka. Dodatkowo monitor wykrywany jest jako "rodzajowy monitor inny niż PnP".

 

Wg producenta monitor może wyciągnąć rozdzielczość 1920 x 1080. Czy wina leży po stronia przewodu? Podłączenie poprzez kabel VGA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką rozdzielczość nie osiągniesz na kablu VGA (analog), chcesz taką rozdzielczość to podłącz po DVI lub displayport - są to złącza cyfrowe które obsługują takową rozdzielczości ekranu

Edytowane przez mgit
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką rozdzielczość nie osiągniesz na kablu VGA (analog), chcesz taką rozdzielczość to podłącz po DVI lub displayport - są to złącza cyfrowe które obsługują takową rozdzielczości ekranu

 

Dzięki. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mgit, 1920x1080@60Hz jak najbardziej można przepchąć po analogu (tu zapewne kabel jest 'lewy'). Mając jednak możliwość wyboru DVI/D-Sub zawsze warto postawić na pierwsze rozwiązanie. :)

 

@Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mgit, 1920x1080@60Hz jak najbardziej można przepchąć po analogu (tu zapewne kabel jest 'lewy'). Mając jednak możliwość wyboru DVI/D-Sub zawsze warto postawić na pierwsze rozwiązanie. :)

 

@Tapatalk

Mi nigdy na analogu nie udało się uzyskać takiej rozdzielczości...

 

Kabel VGA nie wiele tu pomoże...

Najprościej podpiąć po złączu cyfrowym i nie kombinować

Edytowane przez mgit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nigdy na analogu nie udało się uzyskać takiej rozdzielczości...

 

Ksbel VGA nie wiele tu pomoże...

Najprościej podpiąć po złączu cyfrowym i nie kombinować

A karta Ci na wyjściu na D-Sub potrafiła dać sygnał takiej rozdzielczości? Jak nie, to masz rozwiązanie.

Jestem posiadaczem monitora BENQ DL2215 i nawiększą rozdzielczość jaką mogę ustawić to: 1280 x 720. Możliwe jest ustawienie wyższych rozdzielczości (max 1600 x 1200), ale wówczas po lewej i prawej stronie ekranu pojawia się czarna ramka. Dodatkowo monitor wykrywany jest jako "rodzajowy monitor inny niż PnP".

 

Wg producenta monitor może wyciągnąć rozdzielczość 1920 x 1080. Czy wina leży po stronia przewodu? Podłączenie poprzez kabel VGA.

Co to za karta grafiki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...