Jump to content
Saimon122

Dziwne restartowanie komputera

Recommended Posts

Hej Witajcie. Około 2,5 roku temu złożyłem pc, wszystko było idealnie ale nic nie trwa wiecznie. Mianowicie zacząłem bawić się w nagrywanie na youtube i komputer co noc zostaje włączony żeby uploadować filmy. 4 dni temu wstając i chcąc sprawdzić postęp uploadu komputer był jakby zresetowany. Programy które zazwyczaj wyłączam były widoczne na pasku zadań ale przeglądarka była otwarta co nie dzieje się po resecie, sam muszę ja włączać.Pomyślałem ok mieszkam na wsi czasami bywa że prądu nie ma na sekundkę a potem jest więc to pewnie to. Ale sytuacja powtórzyła się już 4 razy i dokładnie sprawdziłem inne urządzenia w domu  w których po resecie prądu np trzeba ustawiać godzinę od nowa datę itp  i tam było ok, tak jakby jednak nie było problemów z prądem w domu.

 

Sprawdziłem temperatury na "pulpicie" i pod obciążeniem i wszystko wygląda ok. Sprawdziłem również czy komputer nie wchodzi w żadne stany wstrzymania , tutaj też nic nie zmienione.

Nie miałem żadnych niebieskich obrazów śmierci zacięć czy przypadkowych resetów, nie instalowałem żadnych "Super mega giga przyspieszaczo-czyscicieli " komputera. Posiadam antywirusa z którego jestem zadowolony comodo, skanowałem nim wszystko dokładnie i nic nie wykryło. I szczerze powiem czuje się bezsilny. Ten cały dziwny "restart" komputera ma miejsce jakby między 1:00 w nocy a 5 nad ranem. Utrudnia mi to pracę bo przez wzgląd na kiepski upload internetu , filmy wysyłają się jak śpie a nad ranem je zatwierdzam... No cóż robiłem tak przed problemami.

 

Nie zauważyłem dziwnego zachowania komputera ani nie wiem co mogło spowodować te dziwne problemy. Wszystko wyskoczyło nagle. Dodam że komputer jest tylko pod moją ręką i nikt nie miał prawa nic przestawić ruszyć zepsuć. 

 

 

Będę cholernie wdzięczny jeżeli ktoś pomoże albo choć naprowadzi mnie na rzecz która powoduje problemy.

 

Pozdrawiam serdecznie Grzesiek!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...