Skocz do zawartości
Saimon122

Dziwne restartowanie komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Witajcie. Około 2,5 roku temu złożyłem pc, wszystko było idealnie ale nic nie trwa wiecznie. Mianowicie zacząłem bawić się w nagrywanie na youtube i komputer co noc zostaje włączony żeby uploadować filmy. 4 dni temu wstając i chcąc sprawdzić postęp uploadu komputer był jakby zresetowany. Programy które zazwyczaj wyłączam były widoczne na pasku zadań ale przeglądarka była otwarta co nie dzieje się po resecie, sam muszę ja włączać.Pomyślałem ok mieszkam na wsi czasami bywa że prądu nie ma na sekundkę a potem jest więc to pewnie to. Ale sytuacja powtórzyła się już 4 razy i dokładnie sprawdziłem inne urządzenia w domu  w których po resecie prądu np trzeba ustawiać godzinę od nowa datę itp  i tam było ok, tak jakby jednak nie było problemów z prądem w domu.

 

Sprawdziłem temperatury na "pulpicie" i pod obciążeniem i wszystko wygląda ok. Sprawdziłem również czy komputer nie wchodzi w żadne stany wstrzymania , tutaj też nic nie zmienione.

Nie miałem żadnych niebieskich obrazów śmierci zacięć czy przypadkowych resetów, nie instalowałem żadnych "Super mega giga przyspieszaczo-czyscicieli " komputera. Posiadam antywirusa z którego jestem zadowolony comodo, skanowałem nim wszystko dokładnie i nic nie wykryło. I szczerze powiem czuje się bezsilny. Ten cały dziwny "restart" komputera ma miejsce jakby między 1:00 w nocy a 5 nad ranem. Utrudnia mi to pracę bo przez wzgląd na kiepski upload internetu , filmy wysyłają się jak śpie a nad ranem je zatwierdzam... No cóż robiłem tak przed problemami.

 

Nie zauważyłem dziwnego zachowania komputera ani nie wiem co mogło spowodować te dziwne problemy. Wszystko wyskoczyło nagle. Dodam że komputer jest tylko pod moją ręką i nikt nie miał prawa nic przestawić ruszyć zepsuć. 

 

 

Będę cholernie wdzięczny jeżeli ktoś pomoże albo choć naprowadzi mnie na rzecz która powoduje problemy.

 

Pozdrawiam serdecznie Grzesiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...