Skocz do zawartości
ath

System Shock 3

Rekomendowane odpowiedzi

431235373.jpg

 

System Shock 3 ma zostać zapowiedziany w poniedziałek rano, jak wynika z poszlak na oficjalnej stronie studia OtherSide Entertainment. Nad grą najwyraźniej pracują twórcy jedynki oraz powstającego Underworld Ascendant.

Fani marki System Shock są ostatnio co i rusz zaskakiwani. Po długiej przerwie w dystrybucji cyfrowej pojawił się kultowy System Shock 2, a jakiś czas później dołączyła do niego odświeżona wersja jedynki. Niedawno słyszeliśmy o powstającym remake’u oryginalnego System Shocka, a nawet planach odnośnie trójki, którą miałoby nam dostarczyć studio Night Dive (twórcy System Shock: Enhanced Edition oraz wspomnianego remake’a). Najwyraźniej jednak szykuje się jeszcze większa bomba. Istnieją podstawy, by wierzyć, że System Shock 3 zostanie zapowiedziany już za kilka dni. Na oficjalnej stronie internetowej studia OtherSide Entertainment pojawiło się bowiem logo trójki. Co więcej, po udaniu się na stronę główną, znajdujemy zegar odliczający do poniedziałku 14 grudnia do godziny 6:00. Czyżby to właśnie wtedy miał zostać ujawniony trzeci System Shock? Całkiem możliwe! Pytanie tylko, dlaczego nad kolejną odsłoną pracuje OtherSide Entertainment, skoro prawa do marki znajdują się w rękach studia Night Dive? Jedynym sensownym wyjaśnieniem wydaje się, że obecni właściciele serii System Shock przekazali prace zewnętrznemu deweloperowi.

Źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=95520

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała wiadomość, tzn. dla mnie znaczy to tyle że trzeba w końcu zabrać się chociaż za dwójkę, bo nadgryzałem kilka razy lata temu i było całkiem ciekawie, jednak jak widać nie na tyle. Wyszedł Deus Ex i jakoś całkiem już przyćmił tę produkcję. Dopiero parę lat temu dowiedziałem się jak wygląda jedynka i muszę przyznać że musiała robić wrażenie innowacjami w tamtym okresie.

Mało co mogę więcej powiedzieć, z dwójki utkwił mi charakterystycznie wykonany trening i właściwie nie wiele więcej, ale mimo wszystko czekam bo trzeba odświeżać takie serie z dobrych czasów.

 

Wysłane z mojego SHIELD Tablet

Edytowane przez Włodi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal nie potrafie przejsc dwojki. Wczoraj odpalilem w pracy i pierwsze zombie zza plecow mnie przestraszylo :D

 

Te zombie na poczatku to nic, pozniej sie rozkreca :D Gra ma okrutny klimat.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Studio OtherSide Entertainment zapowiedziało oficjalnie grę System Shock 3. Niestety, na razie nie wiemy o niej prawie nic. Jedno z pytań zadawane przy okazji zapisywania się do newslettera sugeruje jednak, że produkcja ta może wykorzystać technologię wirtualnej rzeczywistości."

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=95613

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby miała klimat jedynki, bo bioshock (poza jedynką) nawet nie stał koło system shocka, mimo, że grafike ma ładniejszą, ale klimat gdzieś zginął.

Infinite miał inny, ale również dobry klimat. Bioshock 2 jako jedyny był jakiś taki bezpłciowy.

Tak się zastanawiam dlaczego porównałeś akurat te dwie gry ? Ten sam producent, ale te tytuły dzieli chyba jednak nie mała przepaść jeśli chodzi o rodzaj uniwersum. Tak czy siak, seria Bioshock była co najmniej wyśmienita, myślę że o kondycję twórców nie ma się co martwić ;)

Edytowane przez Włodi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...