Skocz do zawartości
wwd

TT Saphira - zepsuty scroll.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po dwóch latach od zakupu TT Saphiry, mimo małego wycisku, scroll podczas przewijania w górę skacze w dół.

W graniu mi to nie przeszkadza bo nie używam kółka w grach (zresztą ostatnio nie mam czasu na gry) ale podczas przewijania stron można dostać nerwicy.

Da się to jakoś naprawić samemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować ją rozkręcić i wyczyścić. Sprawdzić ew z czym jest problem. Jak mało grasz to wystarczy byle Logitech za 30-40 zł.  Ew A4Tech za 70 zł.   Nie ma co za bardzo inwestować w myszki, gdyż chcąc nie chcąc, sporo z nich szybko się z używają lub wystepują różne problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już miałem kilka A4Tech-ów i nie byłem zadowolony - śliskie plastiki, problemy z przyciskami, później kupiłem IM 4.0 i w sumie byłem zadowolony tylko chciałem coś lepszego :). Saphira jest niezła, fajna gumowana obudowa - ręka się nie ślizga, tylko przy ułożeniu 1-2-2 brakuje mi wyżłobienia na palce po prawej stronie i boczne klawisze są trochę za daleko. Myszka jest bardziej pod palm a ja łapie na finger.

Rozglądałem się już za inną ale w sumie faktycznie mało gram bo pracuje po 11g a w domu to córa tylko czeka żeby teledyski ze starym pooglądać a nie jak tata strzela:)

Zamiast myszy może klawę jakąś kupię :):) :)

 

Edit:

Rozebrałem, podlałem spyrolem :-) bo nic innego nie miałem i chwilę podziałała dobrze ale teraz dalej przeskakuje.

Edytowane przez wwd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...