Skocz do zawartości
85Davers

black vs red project

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ;) jutro zaczynam przebudowe mojego ukladu wodnego i chcialbym sie z wami podzielic moja praca . Caly project narodzil sie w mojej glowie jakies 2 lata temu ( stad pewnie pomysl na oklepany kolor czerwony  :damage_wall: ) a czesci kompletowalem od ponad 6 miesiecy . Wszystko na pokladzie wiec mozna zaczynac  :banana:

http://imageshack.com/a/img908/6888/MoutHD.jpg

 

Mimo ze wszystko mam juz poukladane i wiem co i jak to podejzewam ze moge napotkac pewne trudnosci dlatego m.in zalazylem ten watek ;) dlatego prosze o wyrozumialosc w razie jakich problemow  :>

 

Wodowany bedzie procesor i5 4690K ( tym razem zostanie oskalpowany i pasta zastapiona CLP ) + GTX 980ti Classified ... uklad wiec sie niebedzie zbytnio rozbudowany ;)

 

Dalszy rozwoj sytuacji bede aktualizowal na biezaco ... pozdrawiam

Edytowane przez 85Davers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wszystko bedzie ulokowane w 750D ;)

 

Niestety z przyczyn zdrowotnych nie bylem w stanie zaczac budowy . Wszystko juz wrocilo do normy i jutro z rana biore sie do dzialania ;)

 

Edit . . . 

 

Pozwole sobie jeszcze wrzucic zdjecie kompa w stanie w ktorym uzywalem go dotychczas ;) jutro wersja druga . . .

 

0TV49h.jpg

 

pozdrawiam

Edytowane przez 85Davers
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , uklad prawie skonczony ;) pozostaje mi jedynie go zalac , zrobic test szczelnosci i bede mogl podpiac kable i go uruchomic . Niestety podczas skladania nie obylo sie bez niespodzianek .

 

Nie sprawdzielem srubek montazowych przed skladaniem i dochodzac do instalacji chlodnicy duzej okazalo sie ze niemam krotkich srubek zeby przykrecic ja do obudowy :( wentylatory mialy byc umieszczone w srodku a mniejsza chlodnica miala otrzymywac powietrze z zewnatrz . Zrobilem  odwrotnie majac krotkie M3 6mm ktore podpasowaly idealnie mocujac mniejsza chlodnice i zostawiajac wentylatory w srodku ...

 

Ponizej kilka fotej z calej operacji ;) przy okazji to zycze wszystkim Wesolych Swiat ...

 

wYuE54.jpg
2K4wDL.jpg
GejcwQ.jpg
qYIsh2.jpg
5NzObh.jpg
7WHtZt.jpg
WAf56H.jpg
Qtrh8u.jpg
uVmfFq.jpg
Judlmq.jpg
DxuNVo.jpg
IzLDEd.jpg
VVi3lU.jpg
KpCno9.jpg
fRR3ir.jpg
oUrtUb.jpg
rmVW6i.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Project skonczony ... od wczoraj wszystko chodzi jak nalezy i miejmy nadzieje ze tak pozostanie do konca  :twisted2:

 

a20388174ca47b4fmed.jpg

 

abfa894fb7afe643med.jpg

 
23bea37d59743636med.jpg
 
c90be8d7fb8ab014med.jpg
pozdrawiam 
Edytowane przez 85Davers
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz akurat to nie ma znaczenia żadnego praktycznego.
Ale wentylator na tyle, to też bym obrócił. Może autor kombinował na zasadzie, wlot przodem przez chłodnice, tyłem przez ten wentylator, a powietrze opuszcza obudowę górą przez chłodnicę na topie. W takim układzie to ma sens, sam tak miałem kiedyś w lian li, i działało lepiej (górna chłodnica dostawała chłodniejsze powietrze o tam 1-2 stopnie, niż gdy na tyle był wylot).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...