Skocz do zawartości
PepusPL

Podzespoły do obróbki wideo.

Rekomendowane odpowiedzi

Elko, niedawno zakupiłem kamerkę GoPro i nagrywam filmy w FHD 60fps i mam problem z obróbką wideo. Otóż w Sony Vegas Pro 13 wideo w podglądzie strasznie się zacina (nawet jeśli ustawię najgorszą jakość podglądu). Co mam zrobić żebym mógł płynnie podglądać wideo? Myślałem nad zwiększeniem RAMu do 16GB ale nie wiem czy ma to sens. Jeśli ktoś mi może powiedzieć co mam zrobić albo dokupić do PC abym mógł płynnie pracować w tym programie.

 

Mój PC:

i5 4670k

crucial ballistix 8GB

WD BLUE 1TB

MSI gtx 770

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elko, niedawno zakupiłem kamerkę GoPro i nagrywam filmy w FHD 60fps i mam problem z obróbką wideo. Otóż w Sony Vegas Pro 13 wideo w podglądzie strasznie się zacina (nawet jeśli ustawię najgorszą jakość podglądu). Co mam zrobić żebym mógł płynnie podglądać wideo? Myślałem nad zwiększeniem RAMu do 16GB ale nie wiem czy ma to sens. Jeśli ktoś mi może powiedzieć co mam zrobić albo dokupić do PC abym mógł płynnie pracować w tym programie.

 

Mój PC:

i5 4670k

crucial ballistix 8GB

WD BLUE 1TB

MSI gtx 770

Cześć

 

Tu masz wymagania sprzętowe ze strony Sony, wygląda na to że 8gb jest ok. Ja pomyślał bym raczej o dysku ssd. Sprawdź czy masz Gpu acceleration włączone

 

Tutaj ma film gdzie to sprawdzić (dokładnie 4.35m)

 

 

System Requirements
  • Microsoft® Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, or Windows 10 (64-bit)
  • 2 GHz processor (multicore or multiprocessor CPU recommended for HD or stereoscopic 3D; 8 cores recommended for 4K)
  • 1 GB drive space for program installation
  • SSD or high-speed multi-disk RAID for 4K media
  • 4 GB RAM (8 GB recommended; 16 GB recommended for 4K)
  • OHCI-compatible IEEE-1394DV card (for DV and HDV capture and print-to-tape)
  • USB 2.0 connection (for importing from AVCHD, XDCAM EX, NXCAM, or DVD camcorders)
  • Windows-compatible sound card
  • DVD-ROM drive (for installation from a DVD only)
  • Supported CD-recordable drive (for CD burning only)
  • Supported DVD-recordable drive (for DVD burning only)
  • Supported BD-R/-RE drive (for Blu-ray Disc™ burning only)
  • GPU-accelerated video processing and rendering requires an OpenCL™-supported NVIDIA®, AMD/ATI™, or Intel® GPU with 512MB memory; 1GB for 4K.
  • Microsoft .NET Framework 4.0
  • Apple® QuickTime® 7.1.6 or later for reading and writing QuickTime files
  • Internet Connection (for Gracenote MusicID Service)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...