Skocz do zawartości
Lettenhove1234

Program do czyszczenia rejestru !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie a mianowicie zawsze używałem programu do czyszczenia śmieci z komputera jego nazwa składała się z trzech liter (coś typu tcl,tcm) a ikonka miała żółto czarny kolor ;) Ale za diabła nie mogę przypomnieć sobie nazwy! Kombinowałem cały dzień i nic! Może ktoś z was używa tego programu albo zna jego nazwę! Jeśli tak byłbym bardzo wdzięczny jeśli by mi ją podał! :)

Dodam że programu się nie instalowało włączało robił swoje restart a później już go nie było niby fajnie że się usuwał ale tylko jak zna się jego nazwę! 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość PaweelOS

Nie wiem, nie znam. Sprawdź CCleaner. Może spodoba Ci się jego działanie. Używam go i chwalę sobie. Inni użytkownicy też chwalą ten program. Robi co trzeba.

Edytowane przez PaweelOS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Witam!

Mam pytanie a mianowicie zawsze używałem programu do czyszczenia śmieci z komputera jego nazwa składała się z trzech liter (coś typu tcl,tcm) a ikonka miała żółto czarny kolor ;)

Zapewne chodzi o Temp File Cleaner, w skrócie TFC http://www.bleepingcomputer.com/download/tfc/, z tym że on nie czyści rejestru.

Edytowane przez toska78
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...