Skocz do zawartości
pitras

Midi Tower około 600zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Szukam obudowy midi tower z możliwością montażu urządzenia 3,5" (czytnik kart i drive bay "all in one")

Do niedawna posiadałem Cooler Master 690 III, niestety problemy ze złączami USB na przednim panelu spowodowały, że musiałem ją reklamować. Na szczęście obudowa była kupiona na amazonie i cała procedura przebiegłą błyskawicznie i bezproblemowo. W czwartek rano wysłałem pytanie "Co możemy zrobić z problematycznym panelem USB" natychmiastowa odpowiedź "jutro po obudowę zgłosi się kurier" i faktycznie w piątek rano kurier zabiera budę a w poniedziałek rano mam już zwrot pieniędzy. Ponieważ problem ze złączami USB w tych obudowach nie jest jednostkowy postanowiłem kupić coś innego i troszkę jestem w kropce. 

 
Wyszukałem sobie następujące "puszki" ale chętnie rozważę inne propozycje
Aerocool XPredator X3 - jako jedyna posiada zewnętrzną zatokę 3,5" i przyznam, że mimo nieco extrawanckiego wyglądu podoba mi się choć nie przypadła do gustu małżonce :)
Corsair Obsidian 450D
Corsair Vengeance C70 
Corsair Carbide 500R - brałem ją pod uwagę kupując nieszczęsną 690 III i teraz również rozważam jej zakup
Fractal Design Define R4 / R5 - najbardziej podoba się mojej małżonce :)
Maksymalna wysokość 64cm (wiem- to już big tower :) max szerokość 23cm +/- 1 cm, zatoka 3,5" nie jest konieczna bo w ostateczności kupię czytnik  zewnętrzny. Priorytetem jest cisza i możliwość zamontowania dużej ilości dysków, mam 3 dyski 3,5" oraz 5 dysków 2,5"
Czy możecie ewentualnie zaproponować jakieś inne "puszki" ? A może któraś z w/w nie jest warta uwagi (dlaczego)
Z góry dzięki za podpowiedzi i pozdrawiam ze słonecznej italii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...