Skocz do zawartości
Lenyx44

Skaczące zegary GPU (w gpu-z)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien (problem?) z kartą graficzną, dzieje się to rzadko ale się dzieje. Jak skończę grać np w Wiedźmina (1) to w gpu-z skaczą mi zegary, przed graniem siętak nie dzieje. Po prostu w równych odstępach czasu wchodzą na tryb 3d (gpu 942, pamięci 1350); Jenak po długim graniu np w cs go tak się nie dzieje, równo stoją w trybie 2d bez skoków; Lepiej zobrazuje to grafika; Komp nie muli, nic się nie tnie, jednak sam fakt ze tak sobie skaczą te zegary mnie zastanawia; Nie wiem czy jest się czym martwić czy nie... Patrzyłem również czy podczas skoków jakiś proces się nie uruchamia jednak nic nie zauważyłem;Stery do grafy 361.43;  

Komp: Athlon x4 640, mobo-Gigabyte GA-MA74GMT-S2, 4 gb ram good ram ddr3, gtx 650 ti MSI, ssd 120 gb c40 good ram;  

post-222283-0-48908400-1451141917_thumb.gif

Edytowane przez Lenyx44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać przez 4 miesiące Ci się nie popsuła. :P Nie przejmuj się tym, a w przyszłości pomyśl o formacie i postawieniu systemu na czysto. I tyle.

ale tak na serio, karty się od takich skoków nie psują co ? :) (o system dbam...serio :))

Edytowane przez Lenyx44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...