Skocz do zawartości
maxymili

program do edycji .pdf bez znaku wodnego free

Rekomendowane odpowiedzi

Od dwóch godzin szukam darmowego programu do prostej edycji plików .pdf.
Chodzi głównie o zmianę tekstu, pomniejszanie i powiększanie oraz przesuwanie. Pliki graficzne mają więcej niż 33" co raczył zauważył cutepdfeditor :P i odmówił obróbki.

Sprawdziłem już 5 programów, wszystkie, które obsługują tak duże pliki zapisują ze znakiem wodnym, co jest dyskwalifikujące, bo jest to plakat informujący o wydarzeniu powielany w kilkudziesięciu egzemplarzach.

Pomóżcie coś znaleźć bo nie chcę zawracać co chwilę głowy naszemu grafikowi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega robi mi plakaty i w zasadzie powinny już być do druku ale często są małe poprawki do zrobienia. Tylko nie chcę mu zawracać głowy bo jest zapracowany, a chciał bym to na szybko sobie poprawić sam.

Sprawdzałem:

PDF-XChange Editor

Foxit Advanced PDF Editor

Master PDF Editor

CutePDF editor.

 

Jeszcze jakieś programy które okazało się, że nie mają opcji edycji pdfa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega robi mi plakaty i w zasadzie powinny już być do druku ale często są małe poprawki do zrobienia. Tylko nie chcę mu zawracać głowy bo jest zapracowany, a chciał bym to na szybko sobie poprawić sam.

Sprawdzałem:

PDF-XChange Editor

Foxit Advanced PDF Editor

Master PDF Editor

CutePDF editor.

 

Jeszcze jakieś programy które okazało się, że nie mają opcji edycji pdfa.

macie "siłę" plakaty w PDF :) , Inkscape jak pisał kolega wyżej a jak są pieniądze to Corel ,do DTP tylko CDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...